Smarkaus potvynio metu du šunys sugebėjo išsilaikyti vandenyje 16 valandų. Jie turbūt žinojo, kad juos išgelbės

Didžiausio potvynio, įvykusio Luizianoje, metu buvo užtvindyta apie 40 tūkstančių namų. Gyventojai paskubomis paliko savo būstus, ir kai kurie panikoje pamiršo savo augintinius.

Du gelbėtojai Maikas ir Darelas nusprendė pasirūpinti paliktais gyvūnais, kurie atsidūrė spąstuose. Viso jiems pavyko išgelbėti apie 100 nelaimėlių. Bet labiausiai vyrus apstulbino 2 pitbuliai, sugebėję vandens spąstuose išsilaikyti ištisas 16 valandų! Vienas šunų sėdėjo ant mažo plotelio su tvoros likučiais, o antras rado gabalėlį sausumos ir laukė kol jį išgelbės.

Džošas Petitas irgi neliko nuošalyje ir ėmėsi traukti iš spąstų nelaimingus gyvūnus. Jis papasakojo apie vargšą šunį, iš paskutiniųjų besikepurnėjantį vandenyje. Juodą šunį buvo sunku pastebėti purviname vandenyje. Vyras tik atkreipė dėmesį į judantį krūmą, o jau po juo pastebėjo išgąsdintas akis ir nosį. Kai šunį išgelbėjo, jis nepatikėjo savo laime ir pradėjo verkti kaip žmogus.

Dėka šių gerų ir drąsių vaikinų pavyko išgelbėti daugybę gyvūnų, kurie be jų pagalbos paprasčiausiai būtų žuvę. Žemai lenkiamės tokiems herojams!

You cannot copy content of this page