Šuo liūdnas sėdėjo prieglaudoje 2 metus, kol neužuodė pažįstamo kvapo…

Kai Pakitą atvežė į El Arca Animal Partido de Mar Chiquita šunų prieglaudą Argentinoje, jos darbuotojams pasakė, kad šunį rado gatvėje. Jis buvo išsigandęs ir visiškai vienas.

Pakita labai džiaugėsi centro savanoriai, tarp kurių buvo ir Silvija Fereira.
Šuo liko gyvūnų prieglaudoje 2 metus.

Darbuotojams nepavyko rasti jam šeimininko ar kažko, kas jį pažinotų.
Deja, Pakita buvo labai prislėgta ir jautėsi labai vieniša.

Šansai, kad ji ras naują šeimą, mažėjo kasdien.
Savo ruožtu savanoriai iš Arca Animal padarė viską, kad rastų Pakitai namus. Jie nusprendė ją nufotografuoti ir publikuoti nuotraukas Facebooke, kad sudomintų potencialius savininkus.

„Beveik iš karto mes gauname pranešimą nuo moters, kuri sako, kad tai jos sūnaus šuo ir jis jo ieško!“-pasakoja Silvija.

Moteris pasakė, kad jos sūnus, Arielis Naveira, galvojo, kad daugiau niekada daugiau nebeišvys Pakitos.

Sekančią dieną Arielis atvažiavo į prieglaudą įsitikinti, kad tai tikrai jo šuo. Akivaizdu, Pakitai taip pat reikėjo įsitikinti, kad Arielis buvo tikrasis jos savininkas.

Momentas, kurio visi laukė

Kai prieglaudos darbuotojai atvedė Pakitą pas Arielį, joje matėsi neryžtingumas. Ji pasislėpė už vieno iš jų ir ėmė atsargiai uostinėti.
Galiausiai ji užuodė pažįstamą kvapą ir jūs patys galite pamatyti tą momentą, kai ji suprato, kas toks yra Arielis. Šis momentas labai jautrus!

Pakita aiškiai yra be galo laiminga – ji šokinėja ant Arielio ir laižo jį. Pakita tokia laiminga, kad žiūrint į ją tiesiog neįmanoma nesišypsoti.

Aš taip džiaugiuosi, kad jie vėl kartu!

Pažiūrėkite jų susitikimo momentą žemiau esančiame vaizdelyje.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page