12 kačiukų, kurie pasikeitė į gerąją pusę po to, kai pateko į geras rankas, fotografijų

Manoma, kad katė – tai stiprus ir nepriklausomas padaras. Bet iš tiesų šeimininko rūpestis gali visiškai pakeisti šio gyvūno gyvenimą. Sekančios 11 istorijų įrodo, kaip svarbu katei turėti mylinčią šeimą. Ir „savo žmogų“.

1.

Džeriui pasisekė. Katinėlį rado visą išteptą mašinine alyva, bet dabar tai – katinas-paauglys, kuris dievina voliotis ant lovos kartu su šeimininku ir murkti.
2.

Šią katytę rado spalio pradžioje. Dabar ji visiškai pasikeitė, priaugo reikiamą jos amžiui svorį ir priprato prie naujų namų.

3.

Šią mažą katytę rado tą dieną, kai ji atmerkė akis. Ji seniai paaugo ir persikėlė iš senos kartoninės dėžės į jaukius namus, kur ją vertina ir lepina. Toks pat ir jos brolių likimas.

4.

Grybelis pilnai pakeitė šio grynaveislio katino išvaizdą. Tačiau veterinaro kantrybė ir teisingas gydymo kursas vėl padarė jį neįtikėtinai simpatišką. Tik pažvelkite!

5.

Šios katės vardas Fefa. Ją rado sulysusią ir ligotą, o dar ją kandžiojo blusos. Dabar Fefai viskas gerai.

6.

Kaip liūdnai ir apgailėtinai atrodė šis katinėlis, kai jį aptiko gatvėje. Laimei, šeimininkai sugebėjo jį pilnai reabilituoti. Dabar tai nuostabus baltas katinas su skirtingomis akimis.

7.

Šį kačiuką jo būsimas šeimininkas aptiko po savo mašina. Laimei, mažylis nenukentėjo. Jis jau kelis metus gyvena savo gelbėtojo namuose ir kasnakt ateina į jo lovą.

8.

Leitenantas Raikeris – tai jaunas katinėlis, su kuriuo naudotojas susipažino 2018 m. Mažylis seniai suaugo ir priaugo svorio, bet draugystė tarp jo ir žmogaus tęsiasi.

9.

Pirmoji šio augintinio nuotrauka buvo padaryta prieglaudoje. Katė pateko ten po to, kai bastėsi po Tailandą. Bet dabar Koni – žavi naminė katė, kuri dievina ilsėtis ant sofos.

10.

Šis katinas pats pasirinko sau šeimininkus: jis pribėgo prie mašinos ir nesitraukė, kol mergina jo nepaėmė. Per du gyvenimo namuose metus gana liesas katinas pavirto tikru pūkų kamuoliu.

11.

Laiminga trijulė pateko į labai geras rankas

12.

You cannot copy content of this page