Vyriškis bandė išbaidyti meškėnus, įsikūrusius po jo namu. Tačiau neįvertino jų ir pats atsidūrė gatvėje

Vyriškis negalėjo atsipalaiduoti savo name ant ratų dėl labai triukšmingų kaimynų: meškėnų šeimynėlė nusprendė įsikurti tiesiai po jo būstu. Šeimininkas paskelbė gyvūnams karą ir persistengė – dėl savo baidymo metodų jis pats neteko stogo virš galvos.

Net juokingi meškėnai gali pasirodyti tinkami sparingo partneriai. Būtent pūkuotieji plėšrūnai ir tapo 38 metų Bentono apygardos Vašingtono valstijoje gyventojo galvos skausmu.

Kilnojamo namo ant ratų šeimininkas ilsėjosi savo būste. Tačiau jam nedavė ramybės jo naujieji nuomininkai: po juo namu nusprendė apsigyventi triukšminga meškėnų šeimyna.

Gyvūnai dažnai apsigyvena po namais, kad atsivestų palikuonių ir jie gana greitai ima jaustis tikrais užgrobtos teritorijos šeimininkais. Žvėrys neslepia savo buvimo ir daro žalą žmogaus turtui.

Mielų snukučių savininkai yra rimtų susirgimų nešiotojai (net pasiutligės) ir gali būti tikrai pavojingi žmonėms, pabandžius juos išvyti savarankiškai.

Tai suprato ir amerikietis, kuris norėjo apraminti savo teritorijos užgrobėjus. Jis nusprendė išbaidyti šeimyną ugnies pagalba. Jis uždegė kelias žvakes ir pabandė išvyti meškėnus, mėtydamas jas po savo namu. Dauguma žvakių po kurio laiko geso ant žemės, tačiau viena tapo lemtinga vyriškiui. Jos pakako tam, kad per kelias minutes padegtų namą.

Į gaisrą tuoj pat išvyko policija ir gaisrininkai, kurie greitai užgesino ugnį. Niekas iš legalių ir nelegalių namo ant ratų gyventojų nenukentėjo. Bet kur išsikraustė meškėnai – kol kas dar nežinoma.

Norisi tikėti, kad šeimynai viskas gerai ir jie ras sau šiltą vietelę, kur netrukdys naujiems šeimininkams.

You cannot copy content of this page