51 metų močiutė laukiasi savo pačios anūkės

Čikagos, Ilinojaus valstija, gyventoja nusprendė padėti kenčiančiai nuo nevaisingumo dukrai pagimdyti vaiką ir tapo savo pačios anūkės surogatine motina.

29 m. Breana Lokvud ir jos vyras Aaronas 4 metus negalėjo pradėti vaiko. Jie pradėjo bandyti po vestuvių 2016 m, tačiau po metų gydytojai nukreipė juos į pagalbinio apvaisinimo kliniką.

Šeima išleido 73 tūkstančius dolerių pagalbiniam apvaisinimui ir Lokvud dukart sėkmingai pastojo, bet abu kartus neteko vaikų, tame tarpe dvynių.

Dėl to jai išsivystė Ašermano sindromas – retas susirgimas, kai gimdos viduje susidaro randas, kuris neleidžia moteriai išnešioti kito vaiko.

51-erių Lokvud motina Džulija Laving, kuri svajojo tapti močiute, pasiūlė dukrai tapti surogatine motina jos vaikui.

Iš pradžių Lokvud nepriėmė šio pasiūlymo rimtai, tačiau vėliau sutiko. JAV yra amžiaus apribojimas – surogatinei motinai turi būti ne daugiau 35 m.

Tačiau puiki Laving sveikatos būklė leido padaryti išimtį – amerikietė prisižiūrėjo ir reguliariai dalyvaudavo maratonuose ir triatlone.
2020 metų vasarį Laving sėkmingai pastojo. Jos dukra ir žentas laukia vaiko gimimo lapkritį. Pora gyvena šalia Laving ir jai viskuo padeda.

You cannot copy content of this page