15-metė pagimdė sūnų ir atidavė jį įvaikinti. O po 35 metų jis atsitiktinai apsireiškė

Steisi Feiks pagimdė sūnų, kai jai sukako 15 metų.

Ji turėjo du variantus – pačiai auginti vaiką arba atiduoti jį kitai šeimai. Steisi nusprendė, kad sudėtingose jos sąlygose gali būti tik viena išeitis – atiduoti vaiką svetimiems žmonėms. Tai buvo labai sunku. Mergina suprato, kad niekada nebesusitiks su savo mažyliu.

Taip dabar vadiną tą patį vaiką, tapusį kariškiu, gyvenantį Pitsburgo mieste, Pensilvanijos valstijoje. Būdamas paauglys, jis nuolat galvodavo, kas yra jo tikroji motina. 2017 metais jų valstijoje buvo priimtos įvaikinimo įstatymo pataisos, leidžiančios įvaikiams sužinoti duomenis apie savo gimimą.

Tada Stivenui ir pavyko sužinoti, kad biologinė jo motina – tai Steisi Feiks, kuri gyvena Ohajo valstijoje. Vyras labai apsidžiaugė ir pradėjo ieškoti duomenų apie ją Facebooke. Ir radęs moterį tokiu vardu, nusiuntė jai pranešimą.

Jis paklausė, ar 1982 m. ji neatidavė berniuko įvaikinti ir gavo teigiamą atsakymą. Stivenas Strounas pasakė Steisi Feiks, kad ji gali būti jo biologinė motina.

Pasirodė, kad vienas kito nepažinoję motina ir sūnus turėjo bendrą pomėgį. Jie abu dalyvavo Team RWB bendrijos veikloje, skirtoje palaikyti Amerikos veteranų fizinį ir socialinį aktyvumą. Todėl abu planavo dalyvauti bendrame maratone.

Stivenas nusprendė surengti siurprizą savo motinai, kurią jis prarado prieš 35 metus, tiesiog bėgimo metu.

Stivenas perdavė motinai atviruką su užrašu apie tai, kad nuo tada, kai ji paskutinį kartą matė savo vaiką, praėjo 13075 dienos.

Kai Feiks skaitė šį raštelį, jos sūnus tyliai artinosi iš nugaros. Atsisukusi ji pamatė besišypsantį Stiveną. Tada moteris, kuri niekada gyvenime nebuvo priglaudusi prie krūtinės savo vaiko, galiausiai apkabino sūnų.

Stivenas Strounas taip pat susipažino ir su savo seserimis – Steisi Feiks dukterimis, kurios džiaugėsi atrastu tikru broliu. Jie visi kartu susitiko maratone, kuriam pasibaigus jie nenorėjo skirtis, nes negalėjo atsikalbėti vienas su kitu.

Tuomet jie patraukė į restoraną atšvęsti tokio ypatingo įvykio. Dabar pas susivienijusią šeimą atsirado daug bendrų planų, jie aptarinėja, kaip leis vasaros atostogas.

You cannot copy content of this page