Mažylė gimė su didžiule dėme ant veido, bet tėvai neskuba jos šalinti!

Mažylės Natali mama, 35 metų Leisi Džekson iš nedidelio JAV miestelio buvo dideliame šoke ir depresijoje, kai pirmą kartą pamatė savo naujagimę dukrelę. Esmė tame, kad pas mažylę Natali buvo didžiulė įgimta dėmė per pusę veido.

Gydytojai teigia, kad šis defektas yra įgimtas, nors įvyksta ypač retai. Pati mergaitė visiškai sveika (nors yra padidėjusi rizika išsivystyti odos vėžiui), tačiau dėmė daugiau nei pastebima. Baisiausia, kad su laiku ji gali augti.

Dabar mažylei 4 mėn. Dėl savo didelės juodos dėmės veide ji truputį panaši į amerikietiškų komiksų superherojų Betmeną. Tėvai ir vyresni Natali broliai vadina mergaitę „mažuoju super herojuku“. Iš pradžių mergaitės mama buvo labai susikrimtusi dėl jos išorinio defekto, tačiau paskui nusprendė, kad taip netgi geriau, juk jos mergaitė – ypatinga.

Dabar Leisi Džekson jau priprato prie keistų praeivių žvilgsnių, kai tie žiūri į jos Natali pasivaikščiojimo metu. Moteris įsitikinusi, kad jos dukra išaugs stipriu ir savimi pasitikinčiu žmogumi, nepaisant išorinio defekto.

Pašalinti didžiulį apgamą galima, tačiau tai brangiai kainuoja ir gali būti pavojinga mažylei. Būtent todėl tėvai po ilgų svarstymų nusprendė atsisakyti tokios operacijos. Natali mama nori duoti jai tiek meilės ir rūpesčio, kiek gali, o taip pat išauklėti ją suprantančią, kad ji ypatinga ir tame nėra nieko blogo ar bjauraus.

Su šiuo sprendimu galima nesutikti, tačiau tėvų pozicija, nepaisant nieko priimanti savo dukrą tokią, kokia ji yra, verta pagarbos. Lieka tik palinkėti mažajai Natali sėkmės. Tikimės, jai viskas bus tvarkoje ir jos gyvenimas bus ilgas, ryškus ir laimingas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page