Ji neturi rankų ir kojų, tačiau vis tiek išmoko gaminti, vairuoti mašiną ir siūti

Stulbinanti Emi Bruks istorija.

Vos gimusi mažylė Emi Bruks iš Pitsburgo neteko tėvų – jie tiesiog jos atsisakė. Tokio sprendimo priežastis buvo įgimtame defekte, gydytojų manymu, sunkiai paveikusiame kūdikio rankas ir kojas.

Laimei, greitai atsirado žmonės, nusprendę padovanoti Emi savo meilę. Įsidukrinę mažylę, jie dovanojo jai ir savo pavardę – Bruks.
Pasak Emi, iš pradžių daktarai vengė duoti jai nors vieną šansą tapti nepriklausoma. Tačiau jos naujieji ir dabar – tikrieji tėvai atsisakė susitaikyti su žiauriomis diagnozėmis ir pradėjo kovą dėl Emi ateities, neprarasdami vilties nugalėti.

Ir su laiku jų pasiekimų ėmė daugėti, jie lyg pražydo naujame dukters gyvenime!

Šiandien Emi tapo tokia stipri, kad jau išmoko vairuoti mašiną.

Neseniai merginai sukako 37 metai ir ji tiki savimi, suprasdama, kad ji, nors ir priversta viską daryti ne taip, kaip žmonės su įprastomis galūnėmis, tačiau vis tiek gali su viskuo susidoroti.

Emi priklausantis YouTube kanalas, kuris vadinasi „How Does She Do It?“ (Kaip ji tai daro?) kasdien pritraukia daugybę sekėjų, nekantriai laukiančių naujų merginos video ir rašančių jai pozityvius, drąsinančius ir palaikančius komentarus.

Emi prisipažįsta, kad kasdien filmavimui atlikti įprastus kasdienius darbus be kojų ir rankų nėra tai, kuo ji iš tikrųjų norėtų užsiimti. Tačiau nepaisant tam tikro buvimo prieš kamerą diskomforto, ji toliau daro įrašus, tikėdama, kad tokiu būdu gali palaikyti kitus žmones, turinčius panašių į jos problemų.

Merginai taip pat patinka fotografuoti, su visais tam būtinais veiksmais ji susidoroja, naudodama petį, burną ir smakrą.
Be to, Emi patinka siūti ir ji tai laiko vienu reikšmingiausių savo pasiekimų šiai dienai.

Savo siūtas rankines ji parduoda Facebooke.

Emi tėvai visada palaikė dukters užmojus, juk tai buvo jų svajonė – kad ji būtų laiminga ir nepriklausoma.
Tačiau merginos mama Džanet prisipažįsta, jog nesitikėjo, kad Emi sėkmė bus tokia ryški, daugiabriaunė ir pritrauks tiek dėmesio.
Mylinti šeima tiki, kad Emi ateityje laukia daug gero, o pati mergina mėgsta pamąstyti apie tai, ko dar įdomaus ir naudingo ji gali išmokti.

You cannot copy content of this page