Šis berniukas, būdamas 14 metų, užsitikrino ne tik savo, bet ir savo tėvų ateitį

Visai neseniai jam sukako 14. Bet šį berniuką žino visa Britanija ir jau seniai vadina jį šiuolaikiniu vunderkindu ir „mažuoju Mone“.

Kartą, beveik prieš 10 metų, vienoje šeimos šventėje jis nutapė peizažą. Kieronas Viljamsonas pradėjo piešti, kai jam nebuvo nei 5. Daugumoje jo paveikslų pavaizduotas vietovės aplink Norfolką landšaftas, kur jis pragyveno visą gyvenimą, ir Kornvalis, kuris yra jo mėgstama poilsio vieta.

Matomai jis iš tiesų įdeda širdį į savo paveikslus, todėl kad moksleivio vizija, talentingai išreikšta drobėje, sužavėjo daugelį – net Japonijoje, JAV, Vokietijoje jis žinomas savo kūrybos dėka.

Nuo 8 metų jaunasis dailininkas pradėjo pardavinėti savo paveikslus aukcionuose ir devyniuose jų per pusvalandį pardavė 33 paveikslus už 235 tūkstančius eurų. 23 jo darbai buvo parduoti pirkėjams internetu už 360000 dolerių vos per 20 min.

Taip pradinės meno mokyklos mokinys praturtėjo 2,2 mln eurų. Visos pajamos, gautos iš paveikslų pardavimo, eina į jo nuosavą kompaniją, kurios direktoriais yra tėvai.

Šiandien Kieronas Viljamsonas yra labiausiai apsirūpinęs vaikas Britanijoje ir vienas žymiausių vaikų-dailininkų. Paveikslų, nutapytų jaunojo genijaus, kainos svyruoja nuo 3500 dolerių už nedidelę akvarelę iki 30000 dolerių už didelį žiemos peizažą, nutapytą šalia jo namų Norfolke.

„Visi meno pasaulyje mano, kad jo darbai tapo ženkliai geresni lyginant su praėjusiais metais. Pastarieji jo nutapyti paveikslai tiesiog fenomenalūs. Mes jo nespaudžiame. Jis tiesiog piešia, kai pats to nori.“- sako tėvai.

Galerijos vadybininkas Adrianas Hilas, kuravęs pardavimus, pasakė: „Aš mačiau, kaip išaugo jo meistriškumas lyginant su praėjusiais metais. Atrodo, jis pakilo į naują lygį“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page