Prieš 3 metus paprasta mergina Natalija ištekėjo už afrikiečio ir nepaisydama tėvų išvyko su juo į Nigeriją. Štai kaip susiklostė merginos likimas dabar…

Natalija Jisa, šiandieninio mūsų straipsnio herojė, nenumanė, kad kada nors išsikraustys iš gimtojo Iževsko (Rusija), o jau tuo labiau į Afriką. Tačiau kartais gyvenimas mums pateikia siurprizų, tokiu siurprizu Natalijai tapo susitikimas su Džeikobu.

Jų romano istorijos pradžia yra studentiški metai. Džeikobas atvyko iš Nigerijos su studentiška viza, kartu su Natalija jie mokėsi Iževsko miesto universitete. Kaip dabar prisimena pora, jų simpatija kilo nuo pirmojo susitikimo pirmame kurse.

Tačiau santykiai užsimezgė tik po 3 metų. Viskas prasidėjo nuo susirašinėjimų socialiniuose tinkluose. Su laiku jaunuoliai kartu pradėjo leisti daugiau laiko.

Santykiai vystėsi gana greitai. Nebaigusi universiteto pora nusprendžia įteisinti savo santykius. Tai sužinojusi, Džeikobo mama atvyksta į Rusiją.

Moteris greitai priima sūnaus pasirinkimą, matydama, kokius stiprius jausmus vienas kitam jaučia jaunuoliai. Natalijos tėvai savo ruožtu nuo pat pradžių buvo prieš santuoką, tačiau nepradėjo kaišioti pagalių į ratus ir davė savo sutikimą santuokai.

Gavusi tėvų palaiminimą, pora vestuves atšoko iš pradžių Rusijoje, o paskui Nigerijoje. Viename iš Instagramo įrašų Natalija pasidalijo: „Aš visada mėgau išsiskirti: ir drabužiais, ir makiažo pasirinkimu, o dabar skiriuosi ir vyro pasirinkimu“.

Jau po vestuvių Natalija sužinojo apie aukštą sutuoktinio kilmę. Džeikobas pasirodė esąs karališko kraujo, jam atsivėrė didesnės perspektyvos gimtojoje šalyje, nei Rusijoje.

Išsprendusi rūpesčius dėl dokumentų, pora persikelia į Afriką. Greitai Natalijai ir Džeikobui gimsta sūnus, berniuką pavadina Džago-Maksu.

Tačiau po kurio laiko mergina supranta, kad gyvenimas Nigerijoje sunkus ir be perspektyvų ir pora priima sprendimą grįžti į Rusiją. Šįkart šeima apsistoja Sankt Peterburgo mieste. Ir šeimai gimsta neįtikėtinai miela mergaitė, vardu Zara.

Mergina turi savo tinklaraštį Instagrame, iš jo sprendžiant, poros gyvenimas pakankamai ryškus ir turiningas. Kiekviename įraše Natalija dalijasi savo šeimos gyvenimo detalėmis.

You cannot copy content of this page