4-metės mergaitės fotografija su širdį veriančiu užrašu buvo paslėpta lėktuve praėjus metams po jos mirties

Mažos mergaitės, prieš mirtį svajojusios skristi į užsienį, fotografija buvo rasta JAV lėktuve.

Greisei Keli buvo vos ketveri, kai ji mirė nuo reto inkstų auglio 2014 metais. Jos močiutė ir senelis paslėpė jos fotografiją lėktuvo tualete, kad ji galėtų keliauti po pasaulį.

Praėjus kelioms savaitėms po jos mirties seneliai paslėpė jos fotografiją už veidrodžio skrydžio metu kartu su ranka rašytu rašteliu.

Jame buvo sakoma: „Mažasis mūsų angelas visada norėjo skraidyti – todėl ji skrenda su Monarch, paslėpta kaip įmanoma giliau. Laimingų kelionių, brangioji Greise, tu darei mūsų gyvenimą laimingu pernelyg trumpai“.

Raštelį rado aviakompanijos Frontier Airlines techninio aptarnavimo darbuotojai Tampa Bėjuje, Floridos valstijoje.

Sujaudinti raštelio, jie nusprendė palikti fotografiją, kad Greisė galėtų ir toliau keliauti po pasaulį.

Vienas darbuotojas papasakojo apie tai stiuardesei, kuri susisiekė su Greisės mama, daktare Džene Keli.

Dženė papasakojo: „Aš taip didžiuojuosi Greise ir visu tuo, ką jai pavyko pasiekti. Visada žinojau, kad Greisė nuvers kalnus.

Tai ne tas kelias, kurį rinktųsi kiekvienas, tačiau dabar Greisė ne tik verčia kalnus, bet ir skrajoja virš jų. Ji niekada neturėjo galimybės paskraidyti lėktuvu, todėl žinoti, kad ji skraido aukštai debesyse – tai išties kažkas ypatingo“.

„Mes labai dėkingi aviakompanijai Frontier Airlines už tai, kad Greisė liko lėktuve ir mes nuoširdžiai dėkojame, jog jie rado mus ir tai pranešė. Labai ačiū visiems, kas suteikė šią galimybę mūsų mergaitei.“

Dženė įkūrė fondą The Grace Kelly Childhood Cancer Trust 2016 metais Greisei atminti ir nuo to laiko surinko beveik 3 milijonus svarų.

Jis finansuoja retų ir agresyvių vaikų vėžio rūšių tyrimus, o taip pat tolesnį šeimų ir gydytojų mokymą apie požymius, simptomus ir gydymo metodus.

You cannot copy content of this page