Kaip gyvena vieniša motina, pagimdžiusi aštuonis vaikus, praėjus 13 metų

Prieš 13 metų moteris pagimdė 8 vaikus – 6 berniukus ir 2 mergaites.

46 metų Nadya Suleman pagarsėjo visame pasaulyje. Iš pradžių pasaulis žavėjosi šiuo medicininiu žygdarbiu, tačiau greitai masinės informacijos priemonių dėmesys virto negatyvu.

Suleman tapo žmogaus, kurią masinės informacijos priemonės pavadino „aštuonmama“ karikatūra. Aštuonetuko „iš mėgintuvėlio“ nuo nežinomo donoro gimimas, turint dar 6 vaikus (nuo to paties donoro) sukėlė daug mėnesių trukusius Suleman tikslų, etinių vaikų gimimo pasekmių ir net 14 vaikų motinos psichikos stabilumo aptarinėjimus.

Ji norėjo pagimdyti tik vieną vaiką, tačiau gydytojas įsodino jai 12 embrionų, teigdamas, kad jie greičiausiai neišgyvens. Galiausiai situacija baigėsi tuo, kad Nadya pagimdė aštuonetuką.

Daugeliui amerikiečių buvo nesuprantama, kam Suleman, kuri jau turėjo 6 mažylius, griebėsi ekstrakorporalinio apvaisinimo, kad išnešiotų aštuonetuką. Todėl daugeliui kilo neišvengiamas įtarimas, kad moteris pagimdė tiek vaikų vedama merkantilinių interesų.

Kai aštuonetukui sukako metai, Suleman grįžo prie karjeros suaugusiųjų kino industrijoje, kad juos išmaitintų.

Nuo 2014 Suleman ir jos didžiulė šeima dingo iš radarų. Taigi, kur jie dabar ir kaip gyvena ši šeima?

Nadya nuomojasi kuklų miesto namelį su 3 miegamaisiais į pietus nuo Los Andželo. 15 žmonių yra tik 3 vonios kambariai. Nadya sako, kad namų ūkis atsieina 5000 dolerių per mėnesį. Iš valstybės ji gauna tik 1500 dolerių maisto talonus.

Daugiavaikė mama pasakoja, kad visa šeima keliasi 6:20 ryto. Papusryčiavę jie sėda į Super Duty mikroautobusą ir vyksta į mokyklą, o jų mama atlieka vairuotojo vaidmenį.

14 vaikų mokosi 6 skirtingose mokyklose. Paskui ji paima juos iš mokyklų, veža namo, jie ruošia pamokas ir gula miegoti 8:30 vakaro. Lovų visiems neužtenka, todėl jie miega kartu.

„Aštuoni“, kaip juos švelniai vadina, dažnai padeda ruošiant pietus. Visa šeima – veganai, kas, Suleman manymu, lemia tai, kad vaikai retai serga peršalimo ir kitomis vaikiškomis ligomis.

Išeiginės suteikia vaikams daugiau malonumų ir truputį laisvo laiko. Kiekvieną šeštadienį pas juos šeimos vakaras, kurio metu būna veganiška pica ir kinas. Vyresnieji vaikai ne tik mokosi ir linksminasi su draugais, bet taip pat prisiima didelę atsakomybę už savo jaunesniuosius brolius ir seseris.

Šiuo metu ji dirba konsultante pilną darbo dieną, tačiau tai netrukdo jai savarankiškai auklėti vaikų.

„Jei aš norėčiau, aš turėčiau partnerį. Tiesiog aš kitoks žmogus. Aš tiesiog neįprasta. Aš manau, kad aš skiriuosi nuo normos“.
Jos kritikai nenutyla, tačiau yra saujelė žmonių, kurių nuomonė svarbi Nadyai. „Pasak mano vaikų, aš gera motina, taigi tai viskas, kas svarbu man.“

You cannot copy content of this page