Kaip išsivaduoti nuo uodų, mašalų ir erkių labai pigiais naminiais metodais

Priemonė nuo uodų namų sąlygomis

Apsaugo nuo įkyrių vabzdžių!

Valerijonas ir vanilinas

Nusipirkite vaistinėje paprastojo valerijono tinktūros, virtuvėje paimkite vanilino pakuotę ir mėgstamo rankų kremo. Į patogų indą supilkite valerijoną, viršuje pabarstykite vanilino ir visa tai gerai permaišykite, kol vanilinas pilnai ištirps.

Paskui dėkite 3 valgomuosius šaukštus kremo ir vėl permaišykite.

Tepkite šią priemonę ant nuogo kūno prieš išeidami į gamtą arba namuose prieš naktį. Močiutės draugės sako, kad su šia priemone galima nebijoti miegoti prie atvirų durų ir langų. Uodai bijo šio aromato!

Be to, ši priemonė iš valerijono padeda nuo mašalų ir net nuo erkių. Ją galima tepti tiek mažiems vaikams, tiek nėščiosioms. Ji saugi, o ir kaina išeina netgi labai biudžetinė. Be to, nuo kūno sklinda malonus aromatas, kvepėsi kaip mielinė bandelė, o pats valerijonas veikia raminančiai.

Actas ir saulėgrąžų aliejus

Paimkite 1/3 acto, 1/3 saulėgrąžų aliejaus ir 1/3 šampūno/ dušo žele ir gerai visa tai permaišykite.

Tepkite priemonę ant atvirų kūno vietų. Būkite įsitikinę, po šios stebuklingos priemonės prie jūsų nepriskris nė mažiausias uodelis. O ir mašalai su gyliais praskris pro šalį. Patikrinta!

Mėgstamiausia mano priemonė nuo uodų namų sąlygomis – tai vienareikšmiškai vanilinas su valerijono tinktūra.

O dar nakčiai ant spintelės prie lovos dedu citriną, prismaigstytą gvazdikėlių (prieskonių). Irgi labai padeda ir aš nesijaudinu dėl negatyvių pasekmių, kaip anksčiau būdavo su pirktiniais repelentais.

You cannot copy content of this page