Draugė patarė kaip virti kiaušinius, kad jie nusiluptų per kelias sekundes

Ne kiekvienas patyręs kulinaras žino, kaip teisingai išvirti kiaušinius taip, kad jie nepriliptų prie lukšto ir gerai luptųsi. Tačiau tarybinės valgyklos susidorodavo su šia užduotimi be jokių problemų.

Jų gudrybe ir verta pasinaudoti, kad išmoktume lengvai lupti virtus kiaušinius. Laimei, tarybinių valgyklų lupimo būdas paprastas, todėl jį realizuoti galima turint tik žalią kiaušinį, virimo indą ir paprastą adatą. Tik pageidautina, kad ji būtų storesnė.

Iš pradžių kiaušinį nuplauti šaltu vandeniu. Ant lukšto neturi būti purvo, plunksnų. Paskui reikia paimti didelę adatą ir įdurti lukštą.

Kiaušinius reikia virti kaip įprastai, o paskui pro iš anksto susidariusią skylutę nupilti vandenį. Jei vandens po lukštu nebus, išeis lengvai nulupti baltymą ir trynį.

Be to, naudojant šį metodą lukštas nusiima vos vienu judesiu. Per porą minučių galima nulupti apie porą dešimčių kiaušinių. Be to, nereikia lupti ypatingai kruopščiai. Dėl virimo ypatybės lukštas nusilups ištisai, nekliudydamas paties kiaušinio ir nepažeisdamas švelnios jo struktūros.

You cannot copy content of this page