Tortas-užkandis „Napoleonas“. Jo jūs tikrai dar negaminote!

Ingredientai:
– 500 g. bemielės sluoksniuotos tešlos
– 2 virtos vištos šlaunelės
– 2-3 marinuoti agurkai
– 100 g. kietojo sūrio
– 1 virta morka
– 1 skiltelė česnako
– 100-150 g kumpio
– 6 valg.šaukštai majonezo

Ingredientai torto papuošimui:
– 1 marinuotas agurkas
– 200 g. varškės sūrio
– svogūnų laiškai ir petražolės
– vyšniniai pomidorai
– ridikėliai

Paruošimas:
1. Tešlą atšildyti, iškočioti, padalinti į vienodos formos lakštus ir pašauti į įkaitintą iki 200 laipsnių orkaitę 10-12 min.

2. Gatavus papločius gerai ataušinti ir supjaustyti kiekvieną išilgai, atskiriant sluoksnius.

3. Papločius atidėti į šalį, užsiimsime įdaro paruošimu (jų pas mus bus net 3). Virtą vištieną smulkiai supjaustyti, tą patį padaryti su marinuotais agurkais, sumaišyti su nedideliu majonezo kiekiu ir padalinti į 2 dalis – pirmas įdaras paruoštas.

4. Pusę įdaro dėti ant pirmo papločio, lengvai sutepus jį majonezu. Rekomenduojame sutepti majonezu kiekvieną paplotį, kad gatavas užkandinis tortas būtų sultingas.

5. Antras įdaras – morką ir sūrį smulkiai sutarkuoti, dėti smulkintą česnaką ir sumaišyti su nedideliu majonezo kiekiu. Dėti įdarą ant kito papločio lygiu sluoksniu, iš anksto sutepus jį majonezu. Viršun dėti sekantį paplotį.

6. Sekantis sluoksnis – kumpis. Dėti plonus griežinėlius ant sluoksniuoto papločio, viršų sutepti nedideliu majonezo kiekiu.

7. Uždengti kumpį papločiu, dėti antrą vištienos įdaro dalį, uždengti paskutiniu papločiu ir gerai prispausti. Dėti tortą į šaldytuvą kelioms valandoms (geriau nakčiai), kad jis gerai persisunktų.

8. Gatavą tortą aptepti minkštu varškės sūriu iš visų pusių, puošti svogūno laiškais, vyšniniais pomidorais ir ridikėliais.

Sluoksniuotas tortas-užkandis, paruoštas pagal mūsų receptą, nepaliks abejingo nei vieno svečio!

You cannot copy content of this page