Birželis – periodas, kai erkės labai aktyvios. 3 efektyvios liaudiškos priemonės nuo erkių

Birželis – periodas, kai erkės labai aktyvios. Jų įkandimas žmogui nejuntamas , tačiau pavojingas.
Prieš bėgdami į parduotuvę flakonėlio su aerozoliu, atminkite, kad yra metais patikrintų liaudiškų priemonių nuo erkių. Ir jos visiškai nepavojingos.

Joms priskiriami:

Eteriniai aliejai
Atskieskite vandeniu arbatmedžio, gvazdikų, eglių ar eukaliptų aliejų vandeniu santykiu pusė arbatinio šaukštelio 100 ml vandens. Prieš eidami į mišką įtrinkite šiuo mišiniu atviras kūno vietas , likutį išpurkškite ant drabužių. Jūs būsite patikimai apsaugoti nuo įkandimo, kadangi erkės neperneša šių kvapų.

Nemėgsta erkės ir tokių puikių gėlių kaip geranija ir levanda. Todėl drąsiai gaminkite improvizuotus kvepalus. 2 valgomuosius šaukštus aliejaus išmaišykite stiklinėje vandens ir užpilkite nedideliu spirito kiekiu. Taroje su hermetišku dangteliu mišinys gali laikytis iki pusės metų, neprarasdamas savo savybių.

Obuolių actas
Būtinai imkite natūralų. Šios priemonės skonis ir kvapas erkėms taip pat nepatinka. Drąsiai tepkite juo odą ir drabužių kraštus.

Svogūnas ir česnakas
Suvalgykite truputį svogūno ar česnako prieš išeidami, galima juo įtrinti delnus, pėdas, kaklą. Kvapas, žinoma, ne iš maloniųjų. Atbaidys ne tik erkes, bet ir žmones.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page