Katės spalvos reikšmė: kokie augintiniai pritraukia į namus pinigus, laimę ir meilę

Nuo seno buvo manoma, kad katės energetika gali pakeisti šeimininko gyvenimą. Daugumoje šio poveikio charakteris priklauso nuo augintinio spalvos.

Katės labai stipriai veikia namų energetiką. Šis gyvūnas padeda sustiprinti energijos srautus būste, atlikdamas talismano vaidmenį.

Ruda katė

Tokia katė atneša sėkmę finansinėje sferoje. Tokia spalva daugelyje kultūrų laikyta pinigine, kadangi labai panaši į auksą. Įsigykite rusvą katę, jei norite sėkmės reikaluose, versle, darbe, gauti paaukštinimą ar atrasti laimę naujoje veiklos srityje.

Balta arba pilka katė

Tokios spalvos gyvūnas padeda meilėje, tarpusavio santykiuose. Su tokiu augintiniu šeimoje bus žymiai mažiau barnių, konfliktų, todėl kad žmonės dažniau ryšis susitaikymui. Šeimos su šviesiais keturkojais žymiai tvirtesnės už likusias. Tokiose šeimose daugiau nuoširdumo ir gėrio.

Juoda katė

Tai geriausia apsauga namui ir šeimai. Juodi keturkojai saugo namus nuo pikto, blogų kėslų, užkalbėjimo, nužiūrėjimo, ligų. Iš principo tai universali spalva, todėl kad juoda katė gali pozityviai veikti visas šeimininko ir jo namiškių sferas. Tai gana paslaptingas gyvūnas, su kuriuo susiję daugybė prietarų.

Tokia katė padeda žmonėms kovoti su pavydu, nuoskaudomis, pykčiu. Ji neutralizuoja bet kokius priešų išpuolius, saugo namus nuo pavojų. Labai geras ženklas yra tokios katės vizitas į jūsų namus. Priglaudę ją, jūs pritrauksite ypatingą sėkmę.

Trispalvė katė

Tai pats tikriausias stebuklas. Žmonės, kurių namuose gyvena trispalvės katės, labai sėkmingi, net jei patys to nesupranta. Trispalvis augintinis dovanoja didžiulę sėkmę bet kuriam, gyvenančiam su juo po vienu stogu.

Tokie žmonės dažniausiai labai laimingi, todėl kad turi aiškiai apibrėžtus tikslus ir uždavinius. Japonijoje trispalvės katės laikomos labai vertingomis. Seniau už didelius pinigus jas pirkdavo jūrininkai.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page