Katinas, kurį surado kuprinėje ir išgelbėjo, negali nustoti dėkojęs žmonėms už išgelbėjimą

Prieš metus Kanados gyventoja nuėjo išmesti šiukšlių. Konteineryje ji pastebėjo kuprinę, kurios viduje kažkas judėjo.
Jinai ištraukė kuprinę iš konteinerio ir atidarė, joje buvo dar vienas maišas, kurio viduje buvo ryžas katinas. Jis buvo labai blogos būklės. Per keletą minučių moteris iškvietė gyvūnų gelbėjimo tarnybą.

Mažylį pavadino Hiro. Jis buvo labai alkanas, stipriai traumuotas ir negalėjo savarankiškai judėti. Bet jo dvasia nesutiko pasiduoti. Hiro išgyveno tą baisią naktį, paskui sekančią, ir sekančią…

Vos po savaitės jis atrodė kaip pats normaliausias katinas. Jo akys buvo švarios , o letenėlės gerai judėjo.
Nežiūrint į tai, ką jam teko išgyventi, jis vis tiek pasitiki žmonėmis. Hiro draugauja su vsomis seselėmis. Kai tik mato vieną iš jų, iškart pradeda murkti ir prašyti pažaisti su juo.

Sekančias kelias savaites jis džiugino prieglaudos darbuotojus savo juokingu elgesiu, o paskui lengvai pernešė klubo operaciją.
Hiro prireikė tik 2 mėnesių, kad pilnai atsistatytų. Prieglaudos darbuotojai surado jam namus. Visas personalas negalėjo sulaikyti ašarų, kai nauji šeimininkai atvyko pasiimti Hiro.

Šeima ne tik pasiėmė katiną namo, bet ir pažadėjo apmokėti 25 procentus išlaidų už gydymą sekančių 10-ies katinų, kuriems reiks veterinarų pagalbos.
Dabar šis gražuoliukas turi namus ir mylimą žaisliuką.

Jis gyvena šalia mylinčių žmonių ir labai tuo džiaugiasi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page