Keletas svarbių jauninančio makiažo ir šukuosenų taisyklių

Kad makiažas ir šukuosena jūsų nesendintų, laikykitės vos kelių taisyklių.

1. Nenaudokite tamsių tonų ir pernelyg aiškių kontūrų. Tai liečia absoliučiai visas jūsų veido sritis. Pradėsime nuo odos tono – mažiau įdegio! Per daug įdegusi oda atrodo sausesnė, o ir jaučiasi taip pat, joje lengviau įsirėžia raukšlelės, o pats veidas tampa mažiau išraiškingas.

Tačiau nesimeskite į kitą kraštutinumą, pirkdamos patį šviesiausią toninį kremą – nenatūraliai blyškus veidas bet ką padarys sergančia.
Apsistokite ties toniniais kremais su drėkinamuoju efektu ( o dar geriau naudokite drėkinančią bazę po makiažu) su rausvoku atspalviu, kuris suteiks odai gaivumo.

Ir visiškai atsisakykite tamsių skaistalų – tik rožiniai, pageidautina kreminės tekstūros, kuriuos lengva užtepti ir paskirstyti.

2. Pernelyg ryškiai išbrėžti antakiai, ypač tarpuakio kampučiuose, sukuria niūrų efektą. Net jei jūs neturite raukšlių tarpuakyje, esant tokiems antakiams jas taip ir norisi pridėti. Tokį pat efektą sukuria ir per tamsūs permanentiniai antakiai, kas, tarp kitko, jau seniai nemadinga.

Ne

Taip

Geriau sušukuokite nudažytus plaukelius aukštyn, taip antakiai atrodys platesni, bet natūralesni.
Tas pats liečia riebias strėlytes ant akių, tamsius šešėlius ir, žinoma, tamsius lūpdažius.
Ypač nerekomenduotini matiniai lūpų dažai – jie daro lūpas sausesnes ir atkreipia dėmesį į smulkiausias raukšleles aplink lūpas, darydami jus vyresne.

Ne

Taip

Geriau akių makiažui imti šviesius kakavinius šešėlius ir rudo tono pieštuką ,o taip pat stipriai išskirstyti šešėlius, kad nesusidarytų grafinis kontūras.
Na o vietoj lūpų dažų geriausia priemonė, nuimanti amžių – lūpų blizgesys, net jei jis bus ryškus.

3. Šukuosena turi išsaugoti nerūpestingumą – būtent ši savybė būdinga jaunystei. Taigi jokių mirtinai laku pripurkštų garbanų.
Jei jūs norite šukuosenos su didesne apimtimi – išdžiovinkite plaukus palenkta žemyn galva. Sugrįžę į pirminę padėtį, plaukai įgaus didesnę apimtį.
Asimetriški sklastymai, kirpčiai ir „plėšyti“ kirpimai taip pat nuims amžiaus.
Na o jei norite naudotis formavimo priemonėmis – rinkitės pačią lengviausią fiksaciją.

Ne

Taip

4. Taigi, geriausias makiažas, kuris nubrauks jums dešimtį metų – artimas natūraliam. Ne ypač matinis, ir jokiu būdu ne ryškus. Sukoreguotas tonas ir teisingai sudrėkinta oda – jau pusė sėkmės.

Ne

Taip

5. Na o geriausia šukuosena, kokio ilgio bebūtų jūsų plaukai – ta, kuri leis plaukams natūraliai kristi be formavimo priemonių gausos.

Būkite natūralios, bet nepamirškite odos ir plaukų priežiūros – visa tai jums leis atrodyti jauniau nei rodo jūsų pasas.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page