Ko reikia kiekvienam zodiako ženklui, kad pasijustų laimingas

„Paprasta logika teigia: jei tu nelaimingas, reiškia, neturi laimės. O jei tu jos neturi, tai eik ir ieškok. O paradoksali logika sako: jei tu eisi ieškoti laimės, tu ją pamesi! Tiesiog sėsk ir suprask, kad tu ją turi,“- Sokratas.

Avinas
Nuotykiai. Jei gyvenime per daug rutinos ir vienodumo, jums darosi nuobodu. Jūs jaučiatės nelaimingas, jei neišbandote ko nors naujo.

Jautis
Pastovumas. Jūs nenorite jokių netikėtumų. Svajojate apie patogų gyvenimą tarp žmonių, kurie jums brangūs.

Dvyniai
Draugystė. Jūs – visuomenės žmogus, todėl nepernešate vienatvės. Jums reikia kompanijos, su kuria galima pasilinksminti per išeigines, kitaip išeisite iš proto.

Vėžys
Aistra. Jūs trokštate artumo. Ir neturi reikšmės, ar jūs susitinkate su savo viso gyvenimo meile, ar paprasčiausiai leidžiate laiką su artimiausiais giminaičiais. Jūs negalite be meilės.

Liūtas
Dėmesys. Jūs negalite pakęsti, kai jus nustumia į antrą planą. Jums norisi visada būti dėmesio centre.

Mergelė
Pripažinimas. Jūs norite, kad žmonės žavėtųsi tuo, kokį nelengvą darbą jūs atlikote. O dar jums reikia sveikinimų, tokių kaip draugiškas paplekšnojimas per petį.

Svarstyklės
Pinigai. Jums norisi prabangaus gyvenimo, pripildyto grožio. Nuskambės materialistiškai, tačiau būtent daiktai daro jus laimingu.

Skorpionas
Saugumas. Jūs nenorite gyventi pastoviai laukdami sekančio atlyginimo. Jums reikia užtikrinti saugų, stabilų gyvenimą sau ir savo artimiesiems.

Šaulys
Laisvė. Jūs nenorite būti pririštas ir vykdyti svetimus nurodymus. Jums reikia galimybės pačiam priimti sprendimus ir būti laisvam. Net kai jūs rasite antrą pusę.

Ožiaragis
Sėkmė. Jūs norite realizuoti savo karjeros ambicijas ir sukurti savo vardą. Jus labiau jaudina jūsų profesinis, o ne asmeninis gyvenimas. Šiai dienai.

Vandenis
Ribos. Jūs nenorite, kad žmonės šluostytųsi į jus kojas. Jums norisi gerumo ir pagarbos. O kad neleistumėte kitiems jūsų skaudinti, jūs jaučiate būtinybę nubrėžti ribas.

Žuvys
Priėmimas. Jūs tiesiog norite apsupti save žmonėmis, kurie jus priima, motyvuoja ir leidžia būti savimi.

You cannot copy content of this page