Laukė, kol žmona ramiai išnešiojo ir pagimdė, o paskui paliko

Vieną gražią dieną Ieva, kuri neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė nustebinti draugę savo neįprasta ir net, galima pasakyti, tragiška istorija. „Tu turbūt nepatikėsi,- pradėjo ji. – Pasiėmiau naujagimį iš gimdymo namų ir parsivežiau namo!“

Namuose buvo ideali tvarka, kuria greičiausiai pasirūpino sutuoktinis, bet galbūt ir motina padėjo. Mažyliui viskas buvo paruošta, buvo pripirkta vaikiškos kosmetikos ir asmens higienos priemonių. Tačiau čia išaiškėjo, kad už gražaus fasado slypi gili apgaulė.

Koridoriuje Ieva aptiko sportinį krepšį, kuris ją nustebino – jame buvo sudėti asmeniniai vyro daiktai.

Ji papasakojo draugei, kad vyras ją palaikė viso nėštumo metu, tačiau iš tiesų jau seniai turėjo jauną meilužę, ta mergina ką tik baigė mokyklą, jai vos 18 metų. Ir dabar, kai mažylis gimė, jis nusprendė palikti ją ir išeiti pas meilužę.

Ieva buvo sukrėsta ir negalėjo patikėti, kad tai galėjo nutikti. Jos nėštumas buvo sunkus, daug laiko praleido ligoninėse, ir vyras visada buvo šalia, atrodė rūpestingas ir puikus tėvas. Pasirodė, kad jis rezgė intrigas jau kelis mėnesius ir Ieva nieko neįtarė.

Dabar jai reikėjo rinktis, ką daryti toliau. Ieva nusprendė, kad ji nenori turėti nieko bendro su tokiu žmogumi. Ji pasimokė ir smarkiai nusivylė šeimyniniais santykiais.

Anyta bandė susisiekti su Ieva, kad pamatytų anūką, tačiau ši nusprendė atsisakyti bet kokio bendravimo su jo giminaičiais, laikydama juos išdavikais. Jai atrodė, kad visi žinojo jo kėslus ir nuslėpė nuo jos tiesą.

Tačiau draugė pasakė, kad nors jis pasielgė neteisingai, visgi stengiasi būti geru tėvu ir padeda materialiai. Ji manė, kad neverta iškart atsisakyti bendravimo su juo.

Taip Ievos gyvenimas netikėtai apsivertė ir ji susidūrė su sudėtingais sprendimais, kaip gyventi toliau. Viskas priklausė nuo jos – arba lieka susaistyta praeities, arba ieško naujų kelių ir pereina pas naują pagrindinį savo pačios istorijos herojų.

You cannot copy content of this page