Lietingą naktį į jos duris pasibeldė…Nuostabi istorija apie tai, kad atsitiktinių įvykių nebūna

Daktaras Markas buvo žymus onkologijos srities specialistas.
Kartą jis ruošėsi į labai svarbią konferenciją kitame mieste, kur jį turėjo apdovanoti premija medicinos tyrimų srityje. Jis labai jaudinosi, kadangi šioje konferencijoje turėjo būti įvertintas jo ilgametis darbas.

Tačiau praėjus dviem valandoms po to, kai lėktuvas pakilo, jam teko avariniu būdu leistis artimiausiame oro uoste dėl kažkokios techninės kliūties. Daktaras bijojo nespėti, todėl išsinuomojo mašiną ir pats išvyko į tą miestą, kur turėjo vykti konferencija.

Greitai po to, kai jis išvažiavo, oras subjuro ir prasidėjo smarki audra. Dėl smarkaus lietaus jis pasuko ne ten ir paklydo.

Po dviejų valandų bereikalingo važinėjimo jis suprato, kad pražuvo. Jis jautėsi alkanas ir siaubingai pavargęs, todėl nusprendė paieškoti, kur apsistoti. Po kurio laiko jis galiausiai privažiavo mažą apskurusį namą. Nusivylęs išlipo iš mašinos ir pasibeldė į duris.

Duris atidarė graži moteris. Jis pasiaiškino ir paprašė jos leisti pasinaudoti telefonu. Moteris jam pasakė, kad ji neturi telefono, tačiau jis gali užeiti ir palaukti, kol oras pasitaisys. Alkanas, šlapias ir pavargęs gydytojas priėmė jos širdingą pasiūlymą ir užėjo.

Dama davė jam karštos arbatos ir pavalgyti. Ledi pasakė, kad jis gali prisijungti prie jos maldos. Bet daktaras Markas nusišypsojo ir pasakė, kad jis tiki tik darbštumu ir atsisakė.
Sėdėdamas už stalo ir gurkšnodamas arbatą, daktaras stebėjo moterį blankioje žvakių šviesoje, kaip ji meldėsi šalia vaikiškos lovelės.

Gydytojas suprato, kad moteriai reikia pagalbos, todėl, kai ji baigė melstis, paklausė apie mažą vaiką lovelėje, prie kurio ji meldėsi. Ledi liūdnai nusišypsojo ir pasakė, kad vaikas lovelėje tai jos sūnus, kuris kenčia nuo reto tipo vėžio ir yra tik vienas gydytojas, jo vardas Markas, kuris gali išgydyti jį, bet ji neturi pinigų, be to, daktaras

Markas gyvena kitame mieste. Ji pasakė, kad Dievas iki šiol neatsakė į jos maldą, bet ji žino, kad jis padės jai ir niekas nepalauš jos tikėjimo.

Apstulbęs ir praradęs kalbos dovaną daktaras Markas tiesiog apsiverkė. Jis sušnibždėjo, Dievas didis, ir prisiminė viską, kas jam šiandien nutiko: lėktuvo gedimą, merkiantį lietų, dėl kurio jis išklydo iš kelio; ir visa tai nutiko todėl, kad Dievas ne šiaip atsakė į jos maldą, bet ir jam suteikė šansą išeiti iš materialaus pasaulio ir padėti vargšams nelaimingiems žmonėms, kurie neturi nieko, išskyrus maldą.

Visada būkite pasiruošę padaryti tai, ką Dievas paruošė jums. Atsitiktinumų gyvenime nebūna.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page