Mano avietės didelės, o jų derlius visada 2-3 kartus didesnis! O viskas todėl, kad duodu joms realiai veikiančių trąšų…

Kad avietės nesirgtų, o jų derlius visada būtų 2-3 kartus didesnis, jas reikia laiku ir teisingai patręšti. Ypač dėmesingai reikia atsižvelgti į pavasarinį tręšimą. Aš aviečių tręšimui štai jau 4 metus naudoju kiaušininį mišinį.

Kiaušininės trąšos ypač naudingos avietėms. Juk į jų sudėtį įeina kalcis, natris, kalis, fosforas, kiti naudingi elementai, kurių reikia tiek augalams, tiek gruntui. Teisingai naudojant trąšos ne tik saugios, bet ir labai naudingos. Galima tręšti sausu ir skystu būdu.

Aviečių tręšimas kiaušinių mišiniu stimuliuoja krūmo šaknų susidarymą ir stiprina imunitetą, didindamas atsparumą ligoms bei darganai. Ženkliai didėja derlingumas. Gerėja aviečių skoninės savybės.

Pirmojo aviečių trąšų varianto paruošimui susmulkinkite iš anksto paruoštus kiaušinių lukštus. Įterpkite juos į gruntą šalia krūmų maždaug 10 cm gylyje.

Suaugusiam krūmui reikia apie 30 g trąšų.
Kad padarytumėte antrą aviečių trąšų variantą, į 1 l „naminukės“ įberkite 150 g smulkintos kiaušinių žaliavos. Leiskite skysčiui pastovėti 3 savaites. Prieš naudojant skiedžiame vandeniu (1:10). Tirpalas tiks šaknų tręšimui.

Teisingai ir laiku naudojant, tręšimo kiaušininėmis trąšomis rezultatas bus pastebimas jau po poros savaičių.

You cannot copy content of this page