Mano mažas ponis…

Mažas ponis tapo kylančia interneto žvaigžde.

Dėka populiarių interneto leidinių dėmesio, nykštukinis ponis iš Jungtinės Karalystės tapo kylančia interneto žvaigžde.
Ketverių metų ponis vardu Eiser (Acer), skiriasi nuo savo brolių-ponių tuo, kad jis kenčia nuo genetinės ligos, kuri sukelia hipofizarinį nanizmą mažaūgiškumą). Šių parametrų visuma pateikė liūdnus rezultatus, nes Eiser gogo ūgis sudaro tik 22 colius (apie 55 centimetrus).

Ponis gyvena Jungtinės Karalystės ūkyje, kuris specializuojasi arklių veisimu. Gyvūnai, turintys tokią patologiją, retai išgyvena ir paprastai juos iš karto užmigdo. Specialistai nustatė Eiser vystymosi anomaliją, tačiau jo savininkė MaureenO’Sullivan nusprendė išgelbėti jam gyvybę.

„Jis buvo toks gyvybingas ir sveikas, kad mes niekada net nesusimastėme apie kitokį variantą,“ – pasakojo Morin O’Sullivan.
Nykštukinis ponis vaikšto aplink namus, draugauja su labradoru vardu Demonas ir turi specialų mažą gardelį, kuris yra specialiai pritaikytas jo žemam ūgiui. Jis daugiausiai laiko praleidžia namuose, nes, pasak šeimininkės, jam labai patinka šildytis prie židinio ir žiūrėti televizorių.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page