Prieš 9 metus Uljana rado miške kūdikį dėžėje ir įsivaikino jį. Kaip susiklostė moters likimas

Kai nutiko ši istorija, pačiai Uljanai buvo jau 34 metai – lyg ir jauna moteris, tačiau visas jėgas ir laiką atimdavo darbas, buitis ir vaikų priežiūra.

Kaimo gyvenimas čia iki šiol sunkus, be to, 34-erių Uljana jau turėjo 3 vaikus.

Žinoma, moteris turėjo vyrą, tačiau pagrinde visu ūkiu ir vaikais rūpinosi viena Uljana. Giminė buvo kitame kaime, todėl padėti nebuvo kam.
Be viso kito Uljana dar ir dirbo, bet ar daug uždirbsi kaime? Todėl pagrindinis Uljanos ir visos jos šeimos pajamų šaltinis buvo miškas, esantis šalia kaimo.

Vasarą, tai uogos ir žolelės, kurias galima parduoti mieste, rudenį grybai, kuriais irgi galima prekiauti. Žiemą ir pavasarį – nemokamos malkos.

…Tą liepos vakarą Uljana kaip tik vėl ėjo iš miško. Jau temo ir moteris skubėjo namo, kai staiga kažkur dešinėje išgirdo vaiko verksmą.
Moteris sustojo, tačiau nesuprato, ką jai daryti.

Priartėjusi prie garso šaltinio moteris aiktelėjo – po medžiu paprastoje kartoninėje dėžėje suvystytas gulėjo tikras naujagimis!
Gulėjo ir verkė. Ir čia Uljana apsiverkė pati, todėl kad greitai suprato – vargšą vaiką kažkas tiesiog išmetė miške.

Tą vakarą moteriai pasisekė dvigubai – pasirodo, supratę, kad žmona negrįžo iš miško iki tamsos, jos vyras su kaimynu patraukė jos ieškoti. Jie ir rado tamsoje ir Uljaną, ir nežinomą vaiką…

Mergaitę iškart perdavė policijai, o paskui ją nukreipė į vaikų namus, kas nedavė ramybės pačiai Uljanai – nepaisant vargingo gyvenimo ir 4 savų vaikų, mažylės likimas neišėjo Uljanai iš galvos.

Galiausiai moteris priėmė nelengvą sprendimą – įsidukrinti šią mergaitę.

Tačiau, gaudama dukrelę, Uljana prarado savo vyrą – po pusantrų metų jos vyras padavė skyryboms, kadangi tiek vaikų jis negalėjo išlaikyti.
Uljanos vyras iš pradžių buvo prieš mažylės įsidukrinimą – kur į tokią vargingą kaimišką šeimą dar penktas vaikas? Bet Uljanos nebuvo įmanoma atkalbėti nuo šio siekio…

Praėjus 9 metams Uljana taip ir neištekėjo ir iki šiol gyvena viena su vaikais. Ji absoliučiai laiminga. Ir mano, kad pasielgė teisingai, kad tada nepraėjo pro šalį ir įsidukrino tą mergaitę. Juk tai likimas!

You cannot copy content of this page