Medicinos sesuo paguodė iš skausmo verkiantį iš skausmo vaiką, ir jų istorija apėjo visą internetą

Kaip žinia, svetimų vaikų nebūna. Neįmanoma tiesiog praeiti pro šalį, jeigu vaikas,net ir nepažįstamas, verkia. Ši istorija nutiko vienoje Amerikos Pensilvanijos valstijos ligoninėje.

Berniukui Sleidui Tompsonui vos 5 metai. Deja, mažylis neretai atsidurdavo ant operacinio stalo. Šį kartą Sleidas pabudo po narkozės savo palatoje. Jis apsižvalgė ieškodamas mamos. Tompsonas kelis kartus pašaukė ją. Bet mamos niekur nebuvo. Žinoma, jis išsigando ir ėmė verkti.

Vaiko verksmą išgirdo medicinos sesuo Enė Hager. Ji įėjo į palatą ir paklausė mežylio, kodėl jis verkia. Sleidas pasakė, kad jam baisu. Berniukas paprašė seselės apkabinti jį. Na kaip galima atsakyti verkiančiam vaikui?

Enė prigulė ant vaiko lovos ir stipriai jį apkabino. Tompsonas labai greit nustojo verkti ir užmigo. Po kelių minučių berniuko mama įėjo į palatą ir pamatė idilišką paveikslą. Ji net nufotografavo porelę.

Kai berniuką išrašė iš ligoninės, jis atėjo atsisveikinti su sesele. Sleidas padovanojo „mis Enei“ puokštę gėlių ir padėkojo jai už rūpestį. Mergina nesusilaikė ir apsiverkė.

„Gerumas nieko nekainuoja, tai kodėl nedovanojus jo žmonėms“ – pro ašaras pratarė Hager.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page