Po 7 bendro gyvenimo metų juos išskyrė. Sūnus pasiėmė tik pagyvenusį tėvą, o jo šunį paliko

Senas šeimininkas atsidusęs drebančia ranka paglostė savo šunį per galvą. Iš jo judesių šuo suprato, kad šeimininkas ir šiandien negalės išvesti jo pasivaikščioti.

Šeimininkas sirgo ir nesikėlė iš lovos jau ne pirmą mėnesį. Kambaryje tvyrojo pastovus vaistų ir artėjančios nelaimės kvapas.

Lada padėjo galvą ant lovos, prisispausdama prie šeimininko rankos, ir užsnūdo. Šiandien jai prisisapnavo ta diena, kai jie pirmąkart susitiko.

Lada buvo mažytis aktyvus šunelis, o šeimininkas jau amžiuje. Ji nutraukdavo pavadėlį, tačiau tai niekada nepykdė žmogaus.

Su laiku Lada išmoko eiti šalia šeimininko, sustodavo, kai jis pavargdavo. Jis mėtydavo jai pagalius, o ji visada juos atnešdavo, mėgaudamasi jo pagyrimu. Ji mėgdavo slėptis lapuose, kad šeimininkas jos ieškotų. Kartu jiems niekada nebūdavo nuobodu.

Sapną nutraukė atrakinama durų spyna. Tai kaimynė atėjo jos pavedžioti. Tik štai jų pasivaikščiojimai baigiasi maksimaliai greitai, nes Ladai reikia greičiau grįžti namo. O jei šeimininkui prireiks jos pagalbos?

Gyvūnui grįžus, senolis galės įkvėpti šalto vakaro kvapo. Jis irgi ilgisi bendrų jų pasivaikščiojimų.

Kaip greitai prabėgo tie septyneri metai. Jis mėgo skaityti jai laikraštį, o ji savo kūnu šildė jam kojas. Sau šeimininkas virdavo sriubą, o jai košę su mėsa. Ji labai mėgo jo košę. Ne, ji nebadauja, bet tai ne jos šeimininko košė.

Vieną rytą šeimininkas pasikvietė ją pas save. Iš jo intonacijos Lada suprato, kad vyriškis atsisveikina su ja visam laikui. Jo atvyko sūnus. Tačiau Lados jam nereikėjo.

Šuo viską suprato be žodžių ir paklusniai nusekė jauną vyrą. Tačiau svetimų šunų lojimas prie nepažįstamų vartų ją išgąsdino ir ji maldaujančiu žvilgsniu pažvelgė vyrui į akis. Tačiau jo sprendimo jau niekas negalėjo paveikti. Jis pasiima tik tėvą ir taškas.

Tą dieną sėkmė buvo Lados pusėje. Prieglaudoje neatsirado laisvų vietų, todėl ją laikinai paėmė neabejingi žmonės. Kartu su ja gyvena dar du šunys ir aštuonios katės. Lada elgiasi gerai, niekam nekelia problemų. Su visais šeimos nariais susiklostė draugiški santykiai.

Tačiau įdėmiau pastebėjus Lados elgesį, galima pamatyti, kaip smarkiai ji ilgisi savo šeimininko. Pavyzdžiui, kai per televizorių rodo senuko mėgstamas laidas, šuo užsidengia letena akis ir sunkiai atsidūsta.

Naujausia informacija: Ladą pasiėmė žmonės. Foto jūs galite pamatyti, kaip gyvena šuo.
Tegu viskas jiems klostosi kuo geriausiai.

Norime visiems padėkoti už pagalbą ieškant Ladai šeimos.

You cannot copy content of this page