Šuo iš prieglaudos, kurio vienintelis draugas buvo pliušinis drambliukas, kartu su savo žaisliuku rado naujus namus

Susipažinkite, čia Smokis (Smokey), išgelbėtas šuo, kuris nė minutei nesiskiria su savo vieninteliu draugu – žaisliniu drambliuku.

Ankstesnieji Smokio šeimininkai prarado savo namus ir nebegalėjo daugiau prižiūrėti šunelio. Jie turėjo perduoti 5-metį šunelį vietinei gyvūnų prieglaudai kartu su jo mylimiausiu žaisliuku – drambliuku. Šuo labai mylėjo savo žaisliuką ir niekad su juo nesislyrė.

Prieglaudos darbuotojai netgi ant voljero pakabino užrašą, kad būsimieji šeimininkai gali pasiimti šunelį tik kartu su jo pliušiniu draugu – drambliuku. Dramblys vienintelis kažkiek praskaidrindavo šunelio dienas prieglaudoje.


Šuo buvo depresijoje, nenorėjo kontaktuoti su darbuotojais, urzgė ant jų ir buvo strese labai ilgą laiką. Darbuotojai nusprendė, kad šunį artimiausiu laiku reiks užmigdyti.

Laimei, vieną gražią dieną į prieglaudą atėjo du savanoriai ir nekomercinės gyvūnų gelbėjimo organizacijos ir pamilo Smokį. Organizacijos darbuotojai nusprendė pasiimti šunelį su jo drambliuku ir abiems surasti naujus namus.

Dabar, kai šuo žino, kad turės naujus namus, jis nebegali nustoti šypsotis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page