O jūs žinojote, kad prieš “užmigdymą” naminiai augintiniai irgi turi paskutinį norą, bet jį žino tik veterinarai

Vieno veterinaro paklausė, kas yra sunkiausia jo darbo dalis. Specialistas nesusimąstęs atsakė, kad jam sunkiausia matyti, kaip seni ar ligoti gyvūnai prieš užmigdymą akimis ieško savo šeimininkų.

Esmė tame, kad 90% savininkų nenori būti kambaryje. Žmonės išeina, kad nematytų, kaip jų mylimas augintinis miršta. Tačiau jie nesupranta, kad būtent šiomis paskutinėmis gyvenimo akimirkomis jų numylėtiniui tikrai jų reikia.

Todėl jų klinikos darbuotojai patalpino Facebooke kreipimąsi į visus žmones, kurie turi naminių augintinių.

Veterinarai prašo šeimininkų būti šalia gyvūnų iki pačios pabaigos. „Tai, kad jie miršta anksčiau jūsų, neišvengiama. Nepamirškite, kad jūs buvote jų gyvenimo centras.

Galbūt jie buvo tik jūsų gyvenimo dalis. Bet juk jie – irgi jūsų šeima. Kaip bebūtų sunku, nepalikite jų. Neleiskite jiems mirti kambaryje kartu su nepažįstamuoju. Veterinarams labai skaudu tai matyti.

Tai, kaip augintiniai paskutinėmis gyvenimo minutėmis negali akimis rasti šeimininko. Jie nesupranta, kodėl jis juos paliko. Jiems juk reikėjo jo paguodos. Veterinarai daro visa kas įmanoma, kad gyvūnai nebūtų taip išsigandę. Tačiau jie jiems visiškai svetimi žmonės. Nebūkite bailiu, kuris mano, kad tai per skaudu jums.

Pagalvokite apie savo augintinį. Pakelkite šį skausmą vardan savo numylėtinių. Būkite su jais iki pabaigos“ , – prašo veterinarijos klinikos darbuotojai.

You cannot copy content of this page