Medžiotojas pamatė, kad į spąstus pateko vilkas. Toliau vyriškis padarė tai, kam nepasiryžtų niekas!

Džonas Ovensas – užkietėjęs žvejys ir medžiotojas. Skirtingai nuo niekšų, specialiai ieškančių retų gyvūnų, šis vyras griežtai laikosi vietinių įstatymų.

Džono tėvynėje leidžiama kojotų medžioklė, kadangi prisiveisę žvėrys ėmė daryti rimtą žalą ekosistemai. Spąstai, kuriuos pastatė Ovensas, buvo skirti būtent jiems. Bet patikrinus gaudyklę pasirodė, kad į ją pateko nenumatytas grobis.

Žolėje, laukdamas žmonių, gulėjo didžiulis pilkas vilkas. Juos medžioti Džono gimtuosiuose kraštuose draudžiama, o ir tikrai nežudytų vyriškis tokio gražuolio.

Todėl jis, ilgai negalvojęs, nusprendė paleisti gyvūną atgal į mišką. Iš pradžių aš net neįsivaizdavau, kaip Ovensui tai pavyks, bet jo gudri idėja su didele lenta pasirodė tikrai veiksminga!

Laimei, šiuolaikiniai spąstai, kuriais naudojosi medžiotojas, nesužalojo žvėriui letenos. Dabar gražuolis vilkas vėl grįžo namo, o Džono nufilmuotas vaizdelis tapo pakankamai populiarus internete.

Į medžioklę galima žvelgti skirtingai,tačiau Ovenso poelgis vienareikšmiškai išsklaido mitą apie tai, kad visi šio užsiėmimo mėgėjai – kraujo trokštantys monstrai!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page