Policija rado dingusį miške berniuką pagal šuns, kuris jo nepaliko, pėdsakus

Ši istorija nutiko Mičigano valstijoje. 3 metų Prinstonas  buvo namie kartu su tėčiu Dominiku. Berniukas žaidė su savo šunimi Apolo, o paskui kartu su juo išėjo į lauką. Tėtis tuo metu buvo kažkuo užsiėmęs ir neatkreipė dėmesio, kad mažylis išėjo.

Kai Prinstono tėvas prisiminė apie sūnų, pradėjo visur jo ieškoti, tame tarpe ir kieme. Sugaišęs paieškoms kelias valandas jis taip ir nerado vaiko.
Namas randasi šalia miško ir galbūt berniukas patraukė ten. Vyras suprato, kad pats nesusidoros su paieškomis ir iškvietė policiją.

Atvykę darbuotojai ėmė apžiūrinėti apylinkes. Po kurio laiko policininkai pamatė šuns letenų antspaudus, pagal kuriuos jie ir nusekė. Taip jie pasiekė Apolo ir dingusį berniuką. Ištikimas augintinis visą laiką sekė vaiką ir visada buvo šalia. Mažylis buvo gyvas ir sveikas, tik sukandžiotas uodų.

Prinstoną rado už 1,5 km nuo namų tankioje žolėje. Tik šuns dėka pavyko jį rasti, juk mažylio pėdos praktiškai nepastebimos žemėje. Mažylis buvo tik su sauskelnėmis, kurias paskui jis kažkur pametė.

Po kelių dienų apygardos policijos departamentas šuniui Apolo perdavė įvairiausių šuniškų skanėstų kaip dėkingumo ženklą už jo herojišką poelgį. O tėtis įmontavo į duris dar 2 spynas, kad sūnus negalėtų jų atidaryti ir ėmė atidžiau prižiūrėti vaiką.

You cannot copy content of this page