10 dalykų, nuo kurių vyrai eina iš proto. Naudinga informacija

1. Jūs nepasidažiusi?!
Mokslininkai paskaičiavo, kad per savo gyvenimą mūsų mylimos moterys išleidžia daugiau nei 180000 dolerių kosmetikai. Seksologai mano, kai tai toli gražu ne būtinas kriterijus: „Todėl, kad kai moteris nepasidažiusi, labai gerai matosi natūralus jos grožis. O kaip žinia, vyrus užveda aistringi bučiniai, tačiau po to valytis nuo veido visą kosmetiką – abejotinas malonumas. Makiažas gali ne tik privilioti vyrą, bet ir atstumti jį.“

2. Atsikišęs pilvukas.
Mes visos svajojame apie supermodelių formas ir stangrų pilvuką, bet pasirodo, kad vyrai tiesiog eina iš proto dėl nedidelio pilvelio!
Vyrams patinka minkštos (tiesiogine šio žodžio prasme), jaukios silpnosios lyties atstovės, todėl žavus pilvelis siaubingai audrina vyrus – taip moteris atrodo natūraliau! Be viso to, kai moteris „neideali“, vyras gali būti ramesnis ir nekompleksuoti dėl savo išvaizdos.

3. Raukšlės.
Moterys pergyvena dėl raukšlių daugiau nei vyrai. Mūsų damos galvoja, kad raukšlės yra senatvės požymis. O juk pliusų yra visur, juos tik reikia matyti. Amžius – tai patirtis, tam tarpe ir seksualinė, kas baisiai užveda vyrus – jų fantazijos apie tai, kokį malonumą jiems galėtų suteikti ši moteris, ima audringai vystytis.

4. Strijos.
Rausvos ar sidabriškos linijos – nemažų moterų pergyvenimų priežastis! O be reikalo! Kaip žinia, vyrus jaudina moterų natūralumas. O tai juk vis jo apraiškos! O strijos primena, kad ji pagimdė jam vaiką, kad ji jam ištikima ir pasiruošusi paaukoti savo išvaizdą dėl jo. Be to, šią paslaptį žino tik jis.

5. Geras apetitas.
Praėjo tos dienos, kai moteris romantiškos vakarienės metu apsiribodavo vyno taure, salotomis ir desertu. Tačiau vyrų suvokimas yra truputį kitoks: „Jei geria ir valgo kiek nori, reiškia, ji savimi pasitiki ir taip pat elgsis lovoje – temperamentingai ir nepasotinamai.“

6. Maža krūtinė.
Kaip bebūtų keista, tačiau ne visi vyrai pamišę dėl sportiškos išvaizdos. Stangri krūtinė rodo jaunystę ir sveikatą. Vyrą keri jaunystės ir gyvenimiškos jėgos atributai – jie kalba apie tai, kad moteris gali pagimdyti jam vaikų.

7. Moteris, vaikštinėjanti basomis.
Žinoma, aukštakulniai labai gražu, bet po to, kai jūs praleidote naktį klube, ne kiekviena moteris panorės taip aukotis. Basos kojos dar nuo senų laikų, kai merginos buvo ne tokios atsipalaidavusios kaip dabar, buvo nuogumo užuomina. O tai duoda valią audringoms vyriškoms fantazijoms.

8. Mokėjimas rasti bendrą kalbą su vaikais.
Jūs manote, kad, žiūrėdamas į jūsų žaidimus su pažįstamų ir giminaičių vaikais, jūsų vyriškis paprasčiausiai nusuka akis? Manau, jūs klystate. Meilė, rūpestingas elgesys, supratimas – visa tai stipriosios lyties atstovams sufleruoja, kad ši moteris gali tapti puiki jų vaiko motina.

9. Vietoj suknelės – marškinėliai ir šortai.
Pikantiškų apatinių laikai praeina ir stoja sunkios kovingos kasdienybės metas. Dabar svarbiausia jaustis patogiai. Nerūpestingi kasdieniai rūbai leidžia suprasti, kad moteris nesusikausčiusi ir jaučiasi patogiai, kas vyrams visada atrodo beprotiškai seksualu.

10. Riebalinės sankaupos.
Jei jūs turite riebalinių sankaupų, reiškia, negalima nešioti aptemptų drabužių? Galbūt – iš vienos pusės. Tačiau daugelis vyrų įsitikinę, kad moteriška figūra jiems reiškia fertilumą, gebėjimą išnešioti ir pagimdyti vyrui sveikų vaikų.

Daugeliui jų giminės pratęsimas yra gyvenimo tikslas. Būkite įsitikinusios – nedidelis apkūnumas puikiai atitinka šią koncepciją ir audrina slaptus jų troškimus, įdiegtus prigimties.

Brangios moterys, įsiminkite šiuo 10 „dėsnių“ ir nesijaudinkite dėl niekų. O jums, vyrai, galiu pasakyti, kad neskubėtumėte kritikuoti savo damų, galbūt jūs neturite skonio.

You cannot copy content of this page