Kaip išlyginti nosies-lūpų raukšles ir padaryti veidą stangrų

Pradinė padėtis: kaip visada stuburas tiesus, raumenys patempti atgal ir į viršų. Burna pražiota O raidės forma, lūpos prispaustos prie dantų, kad veido oda būtų truputį patempta.

Atlikimas: rodomųjų arba viduriniųjų pirštų pagalvėlėmis atliekame spaudžiančius judesius nuo nosies-lūpų linijos į viršų ir į šonus spazmuotų raumenų kryptimi (rodyklėmis foto pažymėtos kryptys, taškais – spaudimai).

Pradedame nuo linijos, artimiausios nosiai. Darome po 2-3-4 paspaudimus kiekviena iš 4 krypčių. Pereiname per visas linijas nuo 1 iki 3 kartų.

Svarbu! Spaudžiame pakankamai stipriai, kad pajustumėte po pirštais ne tik odą, bet ir raumenis – bet ne iki skausmo ir mėlynių. Spaudžiant duodame lengvą impulsą į viršų – į šonus ( rodyklių kryptimi), bet netempiame odos.

Atkreipkite dėmesį: spaudimo kryptis eina tiksliai pagal išvardintus šio įrašo pradžioje raumenis! (Foto specialiai pridėtas paveikslėlis su raumenimis!).

Rezultatas: teisingai atliekant viršutinės pusės nosies-lūpų rauklių gylis mažėja momentaliai. Pastoviai atliekant masažą (galima daryti 4-5 kartus per savaitę) efektas tampa patvarus.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page