Stebuklingas šunelio, kuriuo anksčiau visiškai nesirūpino, pasikeitimas

Rūpestis ir švelnumas daro stebuklus. Nepainioti su meile – pašaro dubenėlis ir laiku pakeisti tvarsčiai reiškia daugiau už bet kokius bučinius.

Laimei, pasaulyje yra žmonių, kuriuose šios vertybės susijungia, tokių kaip Džesė DeFraitas, kuri beprotiškai myli gyvūnus, be to, turi veterinarinį išsilavinimą.

Mažyliui Teriui pasisekė, kad jie susitiko.
Tai Teris prieš 3 mėnesius. Ankstesni šeimininkai visiškai niekaip nesirūpino šuneliu ir jam atsirado niežai.

Šunelis neteko beveik viso kailio, buvo išsekęs ir ligotas. Čia pora tablečių per dieną neatsipirksi, reikia nuolatinės priežiūros. O Džesė turėjo ir savo darbą, ir namie keturias kates, ir dar vieną šunį. Bet argi tai argumentas mesti Terį, su kuriuo tikrai nekas nesiterlios? Vargšelis niekam nereikalingas, tai faktas, bet kitaip jis paprasčiausiai neišgyvens.

Ir Džesė pasiėmė šuniuką namo, kur užtikrino priežiūrą visą parą. Perrišimai, taisyklinga mityba, maudynės ir žaidimai. Viskas, ko reikia prisikankinusiam mažyliui. Ir tai suveikė, o argi galėjo būti kitaip? Po mėnesio Teris išbrido iš ligų, dar po vieno kailis pradėjo ataugti, o dabar jis atrodo lyg modelis – nors dabar fotografuok prabangiam žurnalui!

Dabar liko mažiausia – rasti Teriui gerus šeimininkus. Džesė ateityje turės dar daug pacientų, o Teris galės kam nors atnešti džiaugsmą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page