Kaip dažnai jums tenka girdėti, kad neverta turėti šuns, kai namuose mažas vaikas? Žmonės, kurie taip kalba, labai klysta. Ir istorija, aprašyta toliau, ryškus to pavyzdys

Kaip dažnai jums tenka girdėti, kad neverta turėti šuns, kai namuose yra kūdikis ar mažas vaikas? Paprastai žmonės pagrindžia tai tuo, kad šuo gali pakenkti mažyliui arba vaikui gali prasidėti alerginė reakcija. Bet patikėkite, žmonės, kurie taip kalba, labai klysta, ir istorija, aprašyta toliau, ryškus to pavyzdys.

Мoteris patarė savo seseriai neužsiveisti šuns,kol jos vaikas neužaugo. Bet sesuo jos nepaklausė. Tada moteris nežinojo, kad jos dukterėčia ir šuo taps geriausiais draugais.

Nuo tos dienos, kai juodas labradoras pirmą kartą atsirado namuose, jis visą laiką buvo šalia mažylės. Kai mergytė paaugo, pas juos su šuniu atsirado tradicija, kiekvieną sekmadienį kartu žiūrėti animacinius filmukus. Ką beveiktų jaunoji šeimininkė – šuo buvo šalia.

Ėjo metai ir keturkojis numylėtinis ėmė senti, atsirado „žila“ barzda. Bet nežiūrint į tai, jis leidosi aprengiamas princesės kostiumu, kad suteiktų laimės savo draugei.

Po 10 bendrai pragyventų metų, senstančiam šuniui pašalino keletą gerybinių auglių. Ir kol jis guli ir miega, meraitė sėdi šalia.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page