Jaunystėje Alenas Delonas nešiojo kareiviškas striukes, kad būtų patogiau sušildyti visus šunelius, kuriuos sutikdavo pakeliui

Jaunystėje Alenas Delonas nešiojo kareiviškas striukes, kad būtų patogiau sušildyti visus šunelius, kuriuos sutikdavo pakeliui.

Šiandien prancūzų aktorius išlaiko 5 benamių šunų ir kačių prieglaudas. „Mano namuose visada gyvena daug šunų“. Delonas jau seniai gyvena Šveicarijoje ir ten užsiima šunimis.

Kartą, sužinojęs, kad kažkokie sadistai Pirėnuose apliejo šunį benzinu ir padegė, jis nusiuntė jam savo veterinarą ir netgi pasiekė, kad sadistai būtų teisiami.

Pirmąkart teismo praktikoje teisėjas pareikalavo, kad auka – šuo, vardu Mambo, atvyktų į teismo salę. Tarp kitko, sadistams davė realias ilgas bausmes.

Aleno Delono meilė šunims nuo vaikystės. Jis pasakoja, kad pirmasis jo šuo buvo dobermanė, vardu Gala. „Kartą aš ją aprėkiau ir net plekštelėjau per užpakalį. Ji atsisėdo ir pažvelgė į mane. Aš pamačiau, kad ji verkia. Nuo tada aš viską supratau, ir dabar mano šunys visada šypsosi. Mane visada jaudina šunys, kurie būna šalia benamių gatvėje. Jiems vienodai, kad jų šeimininkas – benamis.

Jūs manote, kad mano šunys žino, jog aš – Alenas Delonas? Jiems tai nerūpi! Mano šunys mane myli, jie nežino, kas aš, ką aš darau. Ši meilė besąlygiška, meilė be apmąstymų, visiškai tikra meilė!“ Alenas Delonas priklauso Gyvūnų apsaugos bendrijai. Jo valdose gyvena 8 šunys.

Ten pat randasi visų jo buvusių šunų kapinės: viso jų buvo 45. Šio šunų nekropolio viduryje jis pastatė koplyčią. Ir po daugybės kreipimųsi gavo oficialų leidimą būti palaidotas ten, kai ta diena ateis. Jis tvirtina, kad tai aukščiausia prabanga.

Gyvūnai, kuriuos kankina, jaudina jį žymiai daugiau. Jis pasiruošęs įgalinti visas priemones ir savo įtaką, kad juos apgintų.

Kartą Alenas Delonas iškvietė sraigtasparnį, kad išgelbėtų katę, kuriai kažkas išplėšė koją, pririšęs prie mašinos. Dabar trikojė katė gyvena jo viloje. Kaip ir trikojis triušis.

You cannot copy content of this page