Nereikalingą pitbulę pririšo prie medžio, o po 3 dienų išgelbėta kalytė atsivedė 13 šuniukų

Šunys tampa nereikalingi savo šeimininkams visose pasaulio šalyse, tačiau ne visiems pakanka žmogiškumo išsiskirti su savo augintiniu civilizuotu būdu. Kaip sako savanoriai, nė vienoje pasaulio šalyje veislė negarantuoja šuniui laimės ir mylinčių šeimininkų. Ir jie absoliučiai teisūs.

Metų pradžioje mergina, vardu Sintija, rado šunį, kuris buvo prirakintas grandine prie medžio atokioje vietovėje. Tai buvo grynaveislis pitbulterjeras. Pitbulis – populiariausia šunų veislė JAV ir dėl savo populiarumo labiausiai paplitusi Amerikos prieglaudose, kur šeimininkai atveda savo nereikalingus augintinius.

Daugelis bijo tokių šunų, kuriuos vadina koviniais. Gatvėje sutikę pitbulterjerą, žmonės baiminasi blogos reputacijos veislės agresijos. Tačiau šis šuo, pratupėjęs ilgą laiką be maisto ir vandens, buvo netekęs jėgų, atrodė nelaimingas, tačiau nerodė nė lašo agresijos.

Dar daugiau, gyvūnas vos judėjo, nes tai buvo nėščia kalė. Sintija pavadino kalę Blu ir susitarė su artimiausia prieglauda, kuri galėjo ja pasirūpinti.

„Kai pamačiau Blu, jos akyse buvo kažkas tokio, kas privertė mane veikti. Jaučiau būtinybę padėti jai.“

Blu išskyrė atskirą kambarį veterinarijos skyriuje , kur aprūpino ją viskuo, kas būtina, įskaitant maistą, vandenį, šiltą apklotą ir žaisliukus-kramtukus, kad ji galėtų pailsėti ir pagaliau atsipalaiduoti. O po 3 dienų kalei prasidėjo gimdymas!

Kaip pajuokavo Sintija:

„Naktis pakeitė dieną, o jie vis gimė ir gimė!“

Kai procesas pagaliau baigėsi, prieglaudos darbuotojų rankose vietoje vienos kalės atsidūrė mamytė ir 13 jos vaikų – žavių šuniukų-mišrūnų, kurie visiems pridėjo rūpesčių. Jie pavadino šią komandą Laimingasis 13 (Lucky 13)!

Neretai kalės, patiriančios stresą, nenoriai priima savo šuniukus, atsisakydamos juos maitinti ir netgi rodo agresiją. Tačiau tai buvo ne Blu atvejis! Pasak Sintijos, kalė iškart pasirodė neįtikėtinai rūpestinga mamytė. Nepaisant bendro išsekimo ir patirto streso, Blu kantriai kentėjo reguliarų maitinimą ir kiekvieną iš 13 šuniukų apsupo rūpesčiu.

Beveik iš karto savanoriai pradėjo ieškoti namų visai didelei šunų šeimynai. Visus šuniukus apgyvendino sėkmingai, kai juos buvo galima atskirti nuo mamos, kuriai irgi greitai rado namus. Blu atrado labai mylinčią šeimą, kur jau pamiršo tai, kas jai nutiko.

„Atiduoti šuniukus į naujus namus buvo tikras emocinis išbandymas. Tačiau sunkiausia buvo atsisveikinti su Blu. Žinau, kad smarkiai jos ilgėsiuosi, tačiau aš tokia laiminga už ją!“

Blu gyvena netoli prieglaudos, kur jai suteikė pagalbą – naujieji jos šeimininkai turi fermą Los Andželo priemiestyje. Savanoriai reguliariai lanko išgelbėtą kalytę, kuri per trumpą savo viešnagę tapo tikra prieglaudos legenda.

You cannot copy content of this page