7 įpročiai, kurių dėka santykiai trunka ilgai

Turėti vieną partnerį visą gyvenimą – daugelio svajonė. Turbūt, kai jūs matote pagyvenusią porą, kuri laikosi už rankų, užduodate klausimą: „Ką gi jie padarė, kad būtų laimingi po šitiek metų?“

Tikslaus atsakymo į šį klausimą nėra. Visi santykiai skirtingi, taip pat kaip žmonės. Tačiau yra įpročių, kuriuos turi beveik visos laimingos poros. Norite sužinoti, kokių? Mes paruošėme jums 7 labiausiai paplitusius!

Sekančios 7 taisyklės gerina santykius ir padeda partneriams vystytis kartu. Jei jūs pridėsite nors 2 punktus į savo gyvenimą, jūsų meilė taps tvirtesnė.

1. Sakykite „aš tave myliu“
Sakyti „aš tave myliu“ gali pasirodyti paprasta ir nereikalinga, tačiau daugeliui tai balzamas sielai. Ypač svarbu tarti šią frazę sunkiais laikais. Ji verčia žmones jaustis ryžtingesniais ir laimingesniais.

2. Gulkite miegoti kartu

Visada gulkite miegoti kartu arba bent jau stenkitės tai daryti kartais. Net jei jūs vyturys, o jūsų partneris – pelėda. Prieš miegą jūs galite aptarti viską, kas nutiko per dieną, o paskui užmigti vienas kito glėbyje, jaučiant kūno kontaktą. Tai suteikia pasitikėjimo, puikiai stiprina santykius ir daro žmones laimingais.
P.S. Ir jokių telefonų lovoje!

3. Raskite bendrų interesų
Santykiai, kurie susiformavo draugystės pagrindu, dažniausiai trunka labai ilgai. Tokie žmonės, kurie turi bendrų interesų, nenusibosta vienas kitam. Tai nereiškia, kad jūs turite kartu žiūrėti futbolą su savo mylimuoju, jei negalite pakęsti šio žaidimo. Jums reikia rasti tai, kas bus įdomu abiem.

4. Sukurkite bendrą ritualą
Sugalvokite kokį nors bendrą ritualą ir niekada jo nepažeiskite, net susipykę. Pavyzdžiui, jūs nusprendėte visada išlydėti mylimąjį į darbą ir bučiuoti į skruostą arba parašyti SMS nakčiai. Darykite tai bet kokiomis aplinkybėmis. Nuoskaudos praeis žymiai greičiau.

5. Laikykitės už rankų


Nesvarbu, kiek jums metų ir tuo labiau nusispjaut, ką pagalvos aplinkiniai, laikykite už rankos savo antrąją pusę. Parodykite savo laimę visam pasauliui!

6. Didžiuokitės savo partneriu
Svarbu ne tik palaikyti savo partnerį, bet ir didžiuotis jo rezultatais, net jei tai mažos pergalės. Mes nuo vaikystės mėgstame pagyras. Sakykite mylimam žmogui, kad jis šaunuolis ir kad jūs juo tikite. Jis savo ruožtu ims palaikyti jus.

7. Mokykitės atleisti
Viena svarbiausių santykių taisyklių – mokėjimas atleisti. Žinoma, būna dalykų, dėl kurių reikia nutraukti santykius nedelsiant. Tačiau maža nuoskauda neverta didelių ašarų. Mokėkite prašyti atleidimo ir atleiskite. Jūs juk taip mylite vienas kitą!
Santykiai – dviejų darbas. Todėl, jei jūs norite, kad jums dar ilgai ilgai viskas būtų puiku, pasidalinkite šiomis taisyklėmis su jūsų antrąja puse.

You cannot copy content of this page