9 dalykai, kurie nutiks, kai jūsų tėvų daugiau nebebus šiame pasaulyje

Turbūt tik vienetai nesutiks, kad brangiausia kiekvieno žmogaus gyvenime – jo tėvai. Juk būtent tėvų dėka mes atėjome į pasaulį, jie visada pasiruošę palaikyti ir ateiti į pagalbą. Tačiau visa tai, deja, neamžina.

Kaip ir bet kurio žmogaus, tėvų gyvenimas kada nors baigiasi. Ir kai jis eina į pabaigą, mes suvokiame daugelį dalykų, kuriems anksčiau neteikėme reikšmės.

Štai dalis dalykų, kurie nutiks, kai tėvai paliks šį pasaulį.

Ateis šeimos vertės suvokimas
Tik šeima, tik tėvai gali mylėti jus besąlygiškai, nepaisydami nieko. Jokie draugai nepakeis giminystės ryšių. Tėvai – tai tie žmonės, kurie bet kurioje, net pačioje sunkiausioje situacijoje, bus su jumis, palaikys ir nenustos būti jūsų gyvenimo dalimi. Jie visada veiks vedini gerų paskatų ir linkės savo vaikams gėrio ir laimės.

Tėvų netektis bus sunkus ir skausmingas smūgis
Suvokti, kokia skaudi bus ši netektis, praktiškai neįmanoma, kol neateis ta diena. Bus ypač sunku susidurti su vienatvės, nesaugumo, tuštumos jausmu. Dabar niekas nuoširdžiai nesidžiaugs jūsų sėkme, nesirūpins sveikata ir nuotaika. Ir tik tada ateis suvokimas, kokią didžiulę vertę turėjo tokie paprasti dalykai.

Ateis vienatvės ir tuštumos jausmas
Žinoma, po kurio laiko skausmas atlėgs, tačiau vienatvės jausmas liks visam laikui. Juk įsitikinimą, kad jūs nebūsite vieni, gali suteikti tik tėvai. O kai jų nebeliks, jūs suprasite, kad jus supantys žmonės ne tokie artimi ir bet kuriuo momentu gali išeiti.

Jūsų tėvai nepamatys jūsų anūkų ir proanūkių
Daugiau nebus bendrų šeimos švenčių ir susitikimų. Jūsų tėvai negalės pasimėgauti jūsų pačių vaikų ir anūkų apsuptimi.

Jums bus nemalonu girdėti, kaip kiti smerkia savo tėvus
Matydami, kaip kas nors skundžiasi tėvais, jūs būsite kaip nesavas. Jūs prisiminsite, kaip lygiai taip pat pykotės su savo mama ir tėčiu ir tada negalėjote įsivaizduoti, kad visa tai neturi prasmės. Dabar jūs būsite pasiruošęs atiduoti viską, kad tik juos susigrąžintumėte ir niekada nesipyktumėte.

Skausmas sugrįš
Net po daugelio metų, kai sielvartas atlėgs, skausmas grįš vėl ir vėl. Prisiminimai niekur nedings ir paveikslėliai iš praeities toliau primins save.

Atsiras pavydas aplinkiniams, kurių tėvai gyvi
Bus labai sunku žiūrėti į laimingas šeimas, o žmonės, kurie to nevertina, išves jus iš kantrybės.

Šventės taps liūdnos
Jei anksčiau jūs tik ir svajojote atšvęsti naujuosius metus ar gimtadienį atskirai nuo šeimos, linksmoje draugų kompanijoje, tai dabar prioritetai pasikeis. Per kiekvieną šventę jūs gailėsitės, kad iki šiol taip retai šventėte jas su tėvais, o dabar jau negalite to ištaisyti. Šventės atrodys jums liūdnos ir tuščios.

Kai kas nors nutiks, jūs labai norėsite paskambinti tėvams
Jums norėsis pasidalinti tuo, kas nutiko, papasakoti, aptarti. Tačiau tėvai daugiau niekada nepakels ragelio.
Visa tai – tik maža dalis to, su kuo jūs galite susidurti po siaubingos netekties.

Todėl negaiškite laiko, mylėkite ir branginkite tėvus čia ir dabar, kol jie gali tai pajusti!

You cannot copy content of this page