Meilužė norėjo pasityčioti iš savo meilužio žmonos ir atėjo pas ją manikiūro, tačiau žmona pažemino ją dar labiau

Tai nutiko viename grožio salone, tačiau pati istorija prasidėjo dar anksčiau. 37 metų manikiūro meistrės Anos vyras susidomėjo mergina, su kuria susipažino socialiniuose tinkluose. Ana įtarė tai, tačiau nebuvo įsitikinusi šimtu procentų, kol toji neapsireiškė jos darbe kaip klientė.

Anos sutuoktinis dirbo dizaineriu reklamos agentūroje. Porą kartų ji matė, kaip jį paveža moteris brangiu automobiliu. Į žmonos klausimus vyras atsakė, kad tai klientė.

Anos širdis jautė kažką negero.

O kai prie grožio salono durų sustojo toji pati mašina ir iš jos išlipo toji pati šviesiaplaukė mergina, ji viską suprato. Ir iššaukiantis išdidus varžovės elgesys tik patvirtino ryšį su jos vyru ir faktą, kad ji žino, kas jo žmona.

Meilužė nusprendė pažeminti Aną ir užsirašė pas ją manikiūrui.

Mergina, iš pažiūros 27-30 metų, ilgais plaukais ir aiškiais plastikos pėdsakais veide prisistatė Inga. Ji elgėsi kaprizingai ir kritikavo aptarnavimą, nesuprasdama, kodėl jai iškart nepasiūlė kavos ar arbatos.

Ana drebėjo iš jaudulio. Mintys virto kažkokiu chaosu. Tačiau ji suėmė save į rankas ir nusprendė, kad nekris veidu į purvą. Galų gale, visada galima pakreipti žaidimą į savo pusę. Jokia „fifa“, pasikėsinusi į svetimą vyrą, nežemins jos.

Ir tada Ana padarė klientei-vyro meilužei manikiūrą, kurio ji nusipelnė. Tai buvo bjaurūs kuproti netvarkingi nagai, prancūziško manikiūro parodija. Dėl juoko ji net prilipdė kristalų ir nepamiršo nufotografuoti savo „kūrinio“.

Kai arogantiška varžovė pamatė rezultatą, ji neteko žado. Mergina suprato, kad Ana viską perprato, ir triukas, kurio tikslas buvo pamaloninti savimeilę ir pažeminti išrinktojo žmoną, nepavyko.

Jai akimirksniu dingo visas išdidumas, ir ji, netarusi nė žodžio, susimokėjo ir išbėgo iš salono.

Po šio nutikimo Ana nedelsdama nusprendė skirtis su vyru. Tačiau labai didžiavosi savimi, kad jai pavyko neprarasti savigarbos ir pastatyti vyro meilužę į vietą.

You cannot copy content of this page