Mergina, iš kurios visi juokėsi dėl apgamų, tapo modeliu

Yulliana Yussef buvo pavadinta „Dalmatinu“ dėl įgimto melanocitinio nevuso – vieno iš apgamų rūšių.

Dideli apgamai ant jos kūno nuo vaikystės prikaustydavo žmonių žvilgsnius. Iki 9-erių ji nekreipė dėmesio į tokią savo kūno ypatybę. Tačiau po 14-os jai tapo sudėtinga išeiti į lauką, nepažįstami žmonės žiūrėjo į ją su nuostaba, o bendraamžiai mokykloje erzino ją.

„Aš norėjau būti laiminga ir sveika, taipogi jaustis gražia, pasitikinčia ir seksualia savo pačios kūne, kaip dabar. Bet kad tai įgyvendinčiau, man teko nueiti ilgą kelią“,- papasakojo ji savo interviu.

Trūkumas, aplinkinių nuomone, padarė ją žymiu modeliu

„Aš maniau, kad berniukai niekada nenorės su manimi susitikinėti, kadangi jie turi galimybę rasti „normalią“ merginą su idealia oda,- papasakojo ji. – Aš buvau dalmatinu, žirafa, karve, o taip pat buvau purvina, žmonės manė, kad jei jie užkalbins mane, tai mano apgamai būtinai peršoks ant jų“.

Žinomumas merginai atėjo po to, kai ji pradėjo publikuoti savo fotografijas Instagrame. Atvirų ir neįprastų nuotraukų dėka jai pavyko surinkti milijonus patiktukų ir šimtus tūkstančių sekėjų.

Apgamai tapo patrauklia jos ypatybe

Mergina gyvena Varšuvoje (Lenkija) ir sulig kiekviena diena gauna vis daugiau komplimentų dėl savo neįprastos išvaizdos. Savo pavyzdžiu ji įrodė, kad bet kokį savo trūkumą galima paversti savo privalumu.

You cannot copy content of this page