Mes atrinkome 15 stilisto patarimų, kurie gali būti naudingi visoms mergaitėms, merginoms, moterims!

1. Jeigu jūs išeisite iki artimiausios kepyklėlės su rūbais, kuriais vaikščiojote namie ir neplauta galva, tai didelė tikimybė, kad jūs ten sutiksite…visus.

2. Jeigu jūs abejojate dėl aprangos, pagalvokite, ką apie ją pasakytų jūsų močiutė.

3. Eilinės picos sukeltas džiaugsmas neužtemdys džiaugsmo dėl gražaus silueto veidrodyje. Jei jūs jau nusipirkote picą – išmeskite ją. Jei dar nenusipirkote – nedrįskite jai leisti pinigų.

4. Kartais, prieidama prie pakabos programos pradžioje aš manau apie tai, kad herojei nepadės stilistai. Bet jai gali padėti dezodorantas ir skalbimo milteliai.

5. Nereikia dėvėti nešviežio lavono spalvos pėdkelnių. Va nereikia ir viskas. Be jokių paaiškinimų.

6. Grožis nekrenta iš dangaus – tai darbas. Todėl dirbkite, po velnių.

7. Nereikia pykti ant top modelių, kad jos gražesnės už jus. Tuo labiau nereikia rašyti po jaunos lieknos gražuolės instagramo nuotrauka panašių kvailysčių, kaip „Kokia baisi!“ arba „Tegu ją pamaitina“. Tai pernelyg akivaizdi pavydo apraiška.

8. Graži ir savimi pasitikinti eisena gali išgelbėti ir labiausiai nevykusią aprangą.

9. Jeigu jūs taupote sau, atsisakydamos naujų drabužių, tie, dėl kurių jūs tai darote, būtinai prie progos pasidomės: „O kas tavęs prašė?“Arba priims jūsų pastangas kaip duotybę ir neįvertins jų. Išvada: gyvenkite dėl savęs – kiti pasitemps.

10. Mandagumas suteikia jums klasišką įvaizdį.

11. Nustokite dešimtimis pirkti pigius marškinėlius su linksmais paveikslėliais ir sentencijomis. Jie atrodo linksmi tik jums.

12. Stenkitės neverkti pagal galimybę – ašaros labai gadina odą aplink akis.

13. Dažnai matau tetules, kurios stengiasi panėšėti į mergaites, ir mergaites, kurios bando atrodyti tiek suaugusios, kiek tai yra įmanoma. Norisi supažindinti jas vienas su kitom.

14. Gana pirkti drabužius merginai, kuria jūs buvote prieš 25 m. Turėkite drąsos pažvelgti į veidrodį ir pamatyti realybę.

15. Nustokite gyventi pagal principą „Štai sulieknėsiu, tada ir pasipuošiu“. Puoškitės šiandien. Juk yra šansas, kad jūs išvis niekada nesulieknėsite.

Taip, ponia Chromčenko kartais būna griežta pasisakymuose, bet mes įsitikinę, kad ji taip daro „kad geriau įsisavintume medžiagą“.O jums šie patarimai pasirodė įdomūs?

Kodėl gi nepasidalijus su draugėmis?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page