Mokytoja iš Teksaso sukūrė suknelę su kelių šimtų savo mokinių piešiniais

Teksase pradinių klasių mokytoja leido savo mokiniams išpiešti savo suknelę, o gautą rezultatą nufotografavo ir patalpino internete jos dukra.

Fotografija ir suknelės sukūrimo istorijos aprašymas tviteryje surinko daugiau nei 100000 „like“. Papasakoti, kaip jai į galvą atėjo tokia idėja, Rebekos Boner paprašė žurnalistai iš Good Morning America.

Idėjas ir projektus Rebeka kartu su kitais mokytojais aptaria uždaroje facebooko grupėje, kur jie kartu galvoja, kuo dar galima sudominti mokinius.

Taip ir gimė mintis sukurti suknelę su „dudlais“ (angl.doodle – spalvoti piešinėliai, paveikslėliai ir keverzonės, pirma kas šauna į galvą), kuriuos paeiliui nupieš visi, kas mokosi jos klasėje. Suknelės piešime dalyvavo vaikai nuo 3 iki 11 metų.

Pati Rebeka nesitikėjo, kad suknelė sukels tokį susidomėjimą, tačiau pasakė, kad populiarumas jos neišgąsdino. Mokytoja mano, kad tokiu būdu ji atkreipė dėmesį į meno pamokų būtinybę pradinėje mokykloje.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page