Mokytoja nežinojo, kad mikrofonas buvo įjungtas. Pamaniusi, kad niekas jos negirdi, ji tai pasakė… o paskui paraudo iš gėdos

Mokytoja Margarita vis dažniau pagaudavo save begalvojančią, kad nori išeiti iš mokyklos. Ji pradirbo mokykloje 35 metus, visą save atidavė vaikams, labai mėgo savo dalyką. Anksčiau vaikai buvo kaip vaikai, o mokykla kaip mokykla.

O dabar kas? Viskas prasidėjo tada, kai teko pereiti į nuotolinį mokymą. Visiems buvo sunku, ji įprato matyti vaikų veidus, aiškinti pamoką prie lentos.

O dabar ir mokytojai jautė įtampą, kol nustatinėjo kompiuterius, ir tėvai, kurie stengėsi namie netriukšmauti, ir vaikai, bandantys nusiteikti pamokai. O dar pabandyk susireguliuoti kompiuterį, vaikus prijunk. Kaskart išeidavo kokia painiava. Praeitais metais mokytojai Margaritai nutiko tai, dėl ko jai iki šiol nepatogu prieš klasę.

Kabinete, kuriame ji turėjo vesti pamoką, kompiuterį pakeitė naujesniu modeliu. Ji pradėjo vaikų prijungimą prie nuotolinės pamokos, nusiuntė jiems nuorodą, lyg ir visi prisijungė, tačiau kompiuteris „pakibo“.

Kamera išsijungė, matėsi tik paveikslėlis, tačiau, kaip paaiškėjo paskui, mikrofonas veikė puikiai. Margarita nubėgo į kaimyninį kabinetą ir paprašė fizikos mokytojo jai padėti. Jie ilgai negalėjo nustatyti kompiuterio ir čia ji nesusilaikiusi pasakė:

„Kaip aš pavargau nuo šitų kompiuterių ir nuotolinių pamokų. Noriu normalios mokyklos, o jei ne, daugiau neturiu jėgų, reikia po truputį ruoštis į pensiją“.

Visa klasė tai girdėjo, paveikslėlis buvo „pakibęs“, o mikrofonas veikė puikiai. Iš gėdos ji norėjo skradžiai žemę prasmegti.

Gerai, kad tai buvo klasė, kurioje ji dirbo auklėtoja. Vaikai pasijuokė, pajuokavo ir pamiršo. Tačiau ji niekaip negali pamiršti, kad leido įsiplieksti savo emocijoms.

Juk mokytojas irgi žmogus, tiesa, būna atvejų, kai mokytojas elgiasi neprofesionaliai ir neteisingai. Suprantu tėvus, neatleidžiančius mokytojui tokio elgesio. Tačiau ir vaikai dabar ne tie, gali taip išvesti iš pusiausvyros, kad jokie raminamieji nepadės.

Nieko griežtai neteisiu, gyvenime visko būna.

You cannot copy content of this page