Motina nusprendė, kad man krito į akį jos kavalierius ir nustojo su manimi bendrauti

Man net košmariškame sapne tai negalėjo prisisapnuoti. Mama apkaltino mane, kad nusprendžiau atmušti nuo jos vyrą. Kaip jai tokios nesąmonės galėjo ateiti į galvą? Man nereikia tokio amžiaus kavalierių. Net jei būčiau mamos amžiaus, niekada nepasikėsinčiau į tokią brangenybę.

Mano mamai virš 50 metų, bet jai niekas tiek neduoda. Figūra jos gera, rengtis moka. Visada darosi makiažą ir šukuoseną. Žodžiu, stilinga, elegantiška moteris. Ji augino mane viena, nors aš niekada nebuvau prieš, kad ji tvarkytųsi savo asmeninį gyvenimą.

Bet matyt jai kažkas nesiklostė. Galbūt tai ir į gera. Nežinau, kas būtų, jei ji būtų pasielgusi kaip dabar tuo metu, kai aš gyvenau su ja.

Ir štai kai aš jau seniai išskridau iš tėvų lizdo, mama rado savo likimą. Nežinau, kur ji jį atkasė. Storas trumpulis kreivomis kojomis. Taip, jis geras, linksmas, bet daugiau jokiomis teigiamomis savybėmis neišsiskiria. Mama dar sakė, kad jis gerai kepa kotletus ir nezyzia. Aš to nematau.

Tai va, mačiau aš tą diedą, Juozuką, kaip mama jį vadiną, kelis kartus. Pirmąkart su jais atsitiktinai susidūriau parduotuvėje. Jie ten apsipirkinėjo. Paskui mane pakvietė į vestuves. Ten jį pamačiau antrą kartą. Viskas, daugiau mama manęs nekvietė.

Net telefonu mama bendravo retai. Maniau, viskas dėl to, kad dabar ji turi asmeninį gyvenimą ir jai tiesiog nėra laiko. Bet kai ji nepakvietė manęs į savo gimtadienį, aš labai nustebau. Žinau, kad jį šventė, nes publikavo nuotraukas internete.

Aš jai skambinau, bet ji nieko nepasakė. Į mano gimtadienį atėjo viena, nors buvo pakviesta su vyru. Kai pasidomėjau, kodėl be sutuoktinio, ji piktai riktelėjo, kad gali išeiti, jei kažkas nepatinka. Tokios reakcijos aš visiškai nesitikėjau. Mums buvo įprasta periodiškai užsukti vienai pas kitą, o čia šitai.

Per Juozuko gimtadienį nusiunčiau jam sveikinimo žinutę, tačiau jokio atsakymo negavau. Paskambinau mamai paklausti, ar jo numeris nepasikeitė, nes nusiunčiau žinutę ir nieko.

Pasirodė, kad mano numeris užblokuotas, kad nerašinėčiau žinučių. Gerokai išgėrusi ji prikalbėjo dar krūvą nesąmonių apie tai, kaip aš ne taip žiūriu į jos mylimąjį ir kad man laikas susirasti savo vyriškį, o ne svetimus atmušinėti.

Maniau, kad tai girtos kalbos. Tačiau išsiblaiviusi ji pareiškė, kad viską prisimena, ką pasakojo ir neatsisako savo žodžių. To pasekoje mes beveik nebendraujame, tik svarbiais reikalais.

Man labai apmaudu, kad mama tokios nuomonės apie mane. Tikiuosi, netrukus viskas pasikeis.

You cannot copy content of this page