Naminis katinas 10 metų vaikšto į geležinkelio stotį. Kai šeimininkai sužinojo priežastį, buvo labai nustebę

Didelis bengališkas katinas, vardu Polas Njumanas, gyvena kartu su savo šeimininkais privačiame name netoli geležinkelio stoties. Kiekvieną dieną nuo pat ryto katinas eina į stotį ir sėdi laukiamajame ant suolo arba vaikštinėja palei geležinkelio liniją.

Praeiviai stebisi tokiu palydovu. Atrodo, Polas kažko labai laukia. Tai tęsiasi visą jo gyvenimą: 10 metų jis bėga į stotį palydėti ir pasitikti nepažįstamų žmonių.

Iš pradžių Polo šeimininkas jaudinosi dėl augintinio ir visaip stengėsi atpratinti jį bėgioti į stotį. Tačiau pastangos pasirodė bevaisės: katino meilė geležinkeliui tvirta, todėl jos nepalauši jokiais būdais.

Neseniai Polas Njumanas pelnytai gavo pareigas stotyje – ryšių su klientais vyresnysis. Nors ši profesija ir pokštas, tačiau bengalas turi darbinį ženklelį.

Įdomiausia, kad Polo darbas be švenčių ir išeiginių. Jis gali būti prie geležinkelio nuo ryto iki vakaro. Stoties darbuotojai jį jau pažįsta: katinėlis visada sotus ir lepinamas dėmesiu.

Dažnai jam dovanoja dovanas, o kartais net ima į tarnybines vietas pramogai.

Žiemą Polas renkasi „išdavinėti bilietus“, sėdėdamas prie kasos. Čia yra šildytuvas ir šiltas pledas. O vasarą „ryšių su klientais vyresnysis“ mėgsta šildytis saulutėje, gulėdamas ant platformų.

You cannot copy content of this page