Neklusnus kokerspanielis pabėgo iš namų 270 kartų, tačiau nepaisant visų jo išdaigų, šeimininkai jį labai myli

Šunį paprastai vadina „geru berniuku“. Bet štai kokerspanielis Hjugo (jam vos 1,5 m) pastoviai visiems įrodinėja, kad jis ne toks ir geras.

Per savo trumpą gyvenimą Hjugo spėjo pasprukti iš namų daugiau nei 270 kartų!

Štai kodėl kategoriškai negalima palikti jo vieno, be priežiūros. Ir paskui jis ima kramtyti viską, net popierinius pinigus.

Šuns šeimininkai vardu Brajanas ir Keli Kumbsai. Pora taipogi auklėja du sūnus. Vienam 11 metų, kitam 14. Abu berniukai vadina savo šunį „Hjugo baisusis“. Juk šis mažas šunelis neša vienas nelaimes.

Būdamas dar visiškai mažas šunelis, jis įsigudrino kas antrą dieną bėgti iš namų. Hjugo graužia aptvarą, rausia pakasą ir taip išlenda pro tvorą. Tiesa, toli nubėgti jam niekaip nepavyksta. Jį randa po 30-40 minučių.

Tokiu atveju, jei įžūlusis Hjugo nesiruošia bėgti, jis ima graužti viską. Drabužius, avalynę, baldus ir net pinigus.

Keli – laisvai samdoma darbuotoja, ji dirba namuose. Todėl yra galimybė nepalikti šuns vieno. Bet jei tai padėtų! Panašu, Hjugo turi du hobius: bėgti iš namų ir graužti viską be atrankos, kas papuola. Tai gali būti baldai, drabužiai, kiti daiktai.

O kartą jis sunaikino 300 svarų sterlingų. Šios šeimos nariai visą laiką tikrina, ar visi daiktai randasi nepasiekiamoje mielam šuneliui vietoje…

Dar padauža mėgsta užtrauktukus. Ir gerai, kad jis kol kas nematė, kad jie yra ir ant sofos!

Kodėl Hjugo taip elgiasi?

Šeimininkai nežino priežasties. Kokerspanielio gyvenimas geras. Jį visi myli tokį, koks jis yra. Galbūt jis šiaip įžūlus. O gal, kol šuo dar labai jaunas, jame daug energijos, azarto, ne jo jėgoms nusėdėti vienoje vietoje ir jis nori daug visokių nuotykių. Laikas atsakys.

You cannot copy content of this page