10 skylių, per kurias išteka jūsų jėgos

Rytų medicinoje didelis dėmesys skiriamas ne tik fizinei, bet ir dvasinei sveikatai. Būtent ji yra bendros sveikatos pagrindinė priežastis ir pagrindinė priežastis daugumos ligų, kurių išgydyti beveik neįmanoma.

Jūs tiesiog gyvenate su jomis, o jos sekina jus fiziškai ir morališkai. Iki pat to momento, kol jūs patys valios pastangomis nenuspręsite jų atsikratyti.

Tam reikia peržiūrėti 10 savo gyvenimo sričių, kurios ištraukia maksimalų jūsų energijos kiekį:

1. Neužbaigti, nepadaryti iki galo reikalai
Kiekvieną kartą, kai jūs imatės kokio nors reikalo, kažką pradedate, bet nepadarote iki galo, iššvaistomi ne tik materialiniai resursai. Psichikoje, kaip kompiuteryje, lieka kabėti neuždarytas procesas, kuris nesuvokiamas, tačiau visą laiką siurbia dėmesį ir jėgas.
Čia priklauso: pažadėti ir neištesėti, pasiskolinti, pradėti darbą ir mesti, prisiimti darbų virš savo jėgų.

2. Melas kitiems ir pačiam sau
Kai žmogus meluoja, jam tenka išeikvoti galybę energijos išgalvotų pavidalų palaikymui. Be to, išsikreipia srautas tarp gerklės ir širdies čakros. Todėl sako „kreiva siela“. Nuo melo ji išties iškrypsta.
Ką reikia išrauti: dviveidiškumą, saviapgaulę, bandymus atrodyti tuo, kuo nesi.

3. Nuoskaudos, uždarumas ir bet kokios kitos saviizoliacijos formos
Žmogus – tai atvira energetinė sistema. Ir jį izoliavus jis ims silpti. Lygiai taip pat, kaip esant miesto, uosto ar šalies blokadai. Izoliuokite fiziškai, ekonomiškai ar net informaciškai kokį nors objektą – ir jis ims silpti.
Kada tai vyksta: kai jūs atsisakote giminystės ryšių, pamirštate protėvius, vengiate gimtosios žemės ir tėvynės, nuo nuoskaudos žmonėms, gyvenimui ar dar kam nors. Kai žmogus neįtrauktas į jokią bendruomenę ar žmonių grupę, tai irgi silpnina. Ryšio su savo kultūriniu egregoru praradimas – tai irgi energijos praradimas.

4. Baimė, nepasitikėjimas, nereikalingas priešiškumas
Nuo baimės ir nepasitikėjimo vyksta tas pats, kas ir nuo nuoskaudos. Be to, be reikalo švaistomi energetiniai resursai, juk organizmas visada karo režime ir pasiruošęs kautis arba bėgti. Tai išsekina.

5. Fizinės, emocinės ar informacinės perkrovos arba fizinių pratimų ir kontakto su gamta trūkumas
Kai žmogus apkrauna save darbu ar pergyvenimais virš normos, tai irgi greitai iššvaisto jo jėgas. Smegenims apdirbti informaciją išeina daug energijos, tuštiems pergyvenimams veltui švaistomi antinksčių hormonai, kas sukelia inkstų nepakankamumą.

6. Neteisingas ir nepakankamas miegas
Miegant netinkamu metu ar nepakankamai organizmas negali pilnaverčiai atstatyti savo jėgų miego metu. Susikaupia toksinai, nusimuša bioritmai, smegenys apsikrauna neįsisavinta informacija.

7. Persivalgymas, intoksikacija alkoholiu, cigaretėmis, narkotikais
Verčia organizmą eikvoti resursus toksinų nukenksminimui ir išvedimui. Išvargina nervų sistemą, inkstus ir žarnyną.

8. Nereikalingi pokalbiai, vidinis dialogas galvoje, blaškumas
Jums tai gali pasirodyti nereikšminga, bet iš tiesų kalbai išeina kolosalus energijos kiekis, dažnai veltui. Tai darosi labiau pastebima po tylėjimo praktikos.

9. Ligos, neišgydytos traumos, žalingos išorinės aplinkybės, parazitai ir energetiniai vampyrai
Čia priskiriami nemalonūs ir kenksmingi aplinkos žmonės, geopatogeninės zonos, pramoninis užterštumas, traumos ir kiti pažeidimai.

10. Galingiausias energijos švaistymo kanalas – seksualinis perteklius
Žema kultūra sekso srityje ir vykstančių procesų esmės nesupratimas (netvarkingi lytiniai ryšiai, dažnas savęs tenkinimas) priveda prie to, kad žmogus pertempia savo galingiausius rezervus – seksualinius. Jų atstatymui išeina tiesiog kolosalus energijos kiekis, o šios energijos rūšies iššvaistymo žala – maksimali. Eikvokite šį vertingą resursą ekonomiškai ir protingai.

You cannot copy content of this page