8 nepatogios tiesos, kurias reikia priimti, kad gyventumėte pilnavertį gyvenimą

Jūs visada gausite tai, ko nusipelnote. Jokių sutapimų – viskas, kas vyksta su jumis, yra jūsų veiksmų rezultatas. Atminkite: ką pasėsi, tą ir pjausi.

1. Nesėkmių neišvengsi. Savo gyvenime jūs išgyvensite kelias gana dideles nesėkmes ir po kai kurių jausite tokią tuštumą, kad jums norėsis pasiduoti. Tokiais momentais jums verta prisiminti , kad bet koks kelias į sėkmę eina per nuopolius, juk reikšmę turi net ne rezultatas, o jūsų mokėjimas pakilti ir bandyti vėl ir vėl.

2. Jus skaudins net patys artimiausi žmonės. Jokiu būdu neturėkite pernelyg didelių lūkesčių aplinkiniams, įskaitant artimuosius. Atminkite, kad ilgalaikių santykių paslaptis – tai kompromisas ir mokėjimas atiduoti, nelaukiant už tai apdovanojimo.

3. Meilė visada ateina kartu su pažeidžiamumu. Pajusti meilę – tai reiškia tikėti tuo, kad kiti žmonės nesudaužys jums širdies, nors niekas negarantuoja, kad to nenutiks. Tačiau nebijokite, juk širdis moka gydyti save pati, kas jai benutiktų.

4. Mokėjimas paleisti – tai įgūdis, kurį būtina įvaldyti. Įsidėmėkite, kad ne jūsų jėgoms priversti kitą žmogų pasilikti ir gyvenimo kelyje jūs dar sutiksite daugelį žmonių, kurie bus tik laikini pakeleiviai. O žmonės, kurie yra „jūsų“, būtinai sugrįš, kad liktų su jumis visam laikui.

5. Jūs negalėsite priversti gyvenimo eiti pagal jūsų planą. Nekurkite planų ir grafikų, geriau išsikelkite artimus tikslus. Tiesiog pasitikėkite Visata, leiskite viskam įvykti taip, kaip tai ir turi įvykti.

6. Viskas praeina, tame tarpe ir jūsų gyvenimiškos aplinkybės. Todėl net jei jūs ir esate pačiame dugne, nesijaudinkite, todėl kad jūsų dabartinės aplinkybės anksčiau ar vėliau pasikeis. Tą patį galima pasakyti ir apie tuos laikus, kai jūs randatės pasaulio viršūnėje; pernelyg neatsiplėškite nuo žemės, todėl kad geriausi jūsų momentai nesitęs amžinai.

7. Kiti žmonės jaučia tokį patį sutrikimą kaip ir jūs. Ir jie tiesiog apsimeta, lyg suprastų, kaip teisingai gyventi. Todėl savo gyvenimo lyginimas su aplinkinių gyvenimu – tai beprasmis užsiėmimas, kadangi kiekvienas žmogus šiame pasaulyje užimtas savo kovomis.

8. Atleisti sau – tai sunkiausias dalykas gyvenime. Susitaikykite, kad jūs klysite. Visi jūsų veiksmai duoda savo rezultatus ir tai normalu, kad kartais jūs darote klaidas – juk tik taip jūs galėsite pažinti save ir atsiverti.

You cannot copy content of this page