Vyrų neištikimybė: 8 svarbiausios priežastys

Vyrų psichologija ne mažiau sudėtinga nei moterų. Vyrų neištikimybės priežastys gali būti sukeltos tiek individualių paties vyro savybių, tiek jo antrosios pusės elgesio. Pabandysime detaliai išsiaiškinti, kodėl vyrai apgaudinėja savo žmonas.

1. Šeimyninė rutina ir vienodas gyvenimas.
Kokie gražūs ir stebuklingi santykiai bebūtų tarp jaunavedžių, po kelių metų aistra nurimsta, o romantika išgaruoja. Sutuoktinius įtraukia buities rutina, jiems trūksta šviežių įspūdžių ir emocijų. Bet jeigu moteris gali suvokti tai kaip duotybę, tai vyras neretai eina ieškoti nuotykių už šeimos ribų.

2. Žmonos išvaizda.
Kai sutuoktinė iš patrauklios moters pavirsta stora ir niurzgančia namų šeimininke, žinoma, vyras nebesako jai komplimentų, o kreipia akį į jaunutes ir prisižiūrėjusias gražuoles. Kažkas pasakys, kad vyras turi mylėti savo žmoną visokią, tačiau norint neslopinti jo intereso ir jausmų, reikia prisižiūrėti visada. Net namie galima rengtis skoningai ir palaikyti liekną figūrą.

3. Sutuoktinės nesupratimas.
Jei žmona nustojo žavėtis savo išrinktuoju, drąsinti jį ir nukreipti jo energiją teisinga linkme, tai santykių atšalimas neišvengiamas. Didelė tikimybė, kad sutuoktinis patrauks ieškoti tos, kurios akyse atrodys herojus. Į neištikimybę stumia ir nuolatiniai priekaištai ir nepasitenkinimas iš sutuoktinės pusės. Visą laiką „ėdant“ vyrą, anksčiau ar vėliau jis panorės eiti į kairę.

4. Ilgi išsiskyrimai.
Niekam ne paslaptis, kad vyrai, kurie ilgą laiką randasi komandiruotėse, apgaudinėja savo žmonas. Ir tai nutinka ne dėl nepagarbos ar abejingumo. Tiesiog vyrai turi fiziologinius poreikius. Moterys gali apsieiti be sekso žymiai ilgiau, nei stipriosios lyties atstovai. Be to, pastarieji fizinę neištikimybę priima kaip normą, tuomet moterys daro iš to visą tragediją.

5. Neteisingai paskirstyti vaidmenys šeimoje.
Kai žmona pernelyg nepriklausoma ir ima visą atsakomybę ant savęs, vyras nustoja žiūrėti į ją kaip į mielą ir moterišką sutvėrimą, kurį reikia ginti ir puoselėti. Tokioje situacijoje sutuoktinis nesijaučia šeimos galva ir negali įsitvirtinti kaip vyras. Rezultatas – neištikimybė su moterimis, kurios silpnesnės ar kvailesnės už jį.

6. Finansinis klausimas.
Santykių griūtį gali sukelti tiek pinigų trūkumas, tiek perteklius. Vyro ištikimybė išbandoma finansine gerove. Kai jis turi viską, tada ir pagundų daugiau. Tačiau skurdas irgi netvirtina santykių. Dėl pastovaus pinigų trūkumo šeimoje prasideda barniai ir vyrą nevalingai traukia ieškoti paguodos iš šalies.

7. Problemos su intymiu artumu.
Praėjus keliems santuokos metams sutuoktiniai dalijasi lova vis rečiau, o kartais ir išvis nustoja užsiimti seksu. To priežastis banalus užimtumas ir nuovargis. Tačiau kartais net esant reguliariam intymiam artumui vyrai traukia į kairę. Taip daro vyrai su padidėjusia seksualine funkcija arba tie, kurie nori paįvairinti seksualinius pojūčius. Kartais sutuoktinė neatitinka vyro poreikių lovoje, todėl jis kompensuoja tai labiau atsipalaidavusių merginų sąskaita.

8. Nauja meilė.
Turbūt tai pati karčiausia ir pavojingiausia situacija žmonai. Jei vyras įsimylėjo kitą, tai vargu ar pavyks išvengti skyrybų. Žinoma, kalbame apie rimtus jausmus, o ne akimirkos susižavėjimą. O jei neištikimybės priežastimi tapo atsitiktinė intrigėlė, ją galima atleisti ir taip išsaugoti šeimą.

You cannot copy content of this page